BB-8 kłania się książętom brytyjskim w materiale wideo z premiery „Ostatnich Jedi”

Natalia Hluzow
14.12.2017 13:45
BB-8 kłania się książętom brytyjskim w materiale wideo z premiery „Ostatnich Jedi” Fot. kadr z wideo

BB-8 nie codziennie ma okazję obcować z przedstawicielami królewskiego rodu, ale kiedy już się nadarzy – wie jak się zachować. 

Nie od dziś wiadomo, że książę William i książę Harry są ogromnymi fanami „Star Wars”. Synowie księcia Karola do tego stopnia uwielbiają gwiezdną sagę, że w VIII epizodzie wcielili się w dwóch szturmowców. Na uroczystą, londyńską premierę filmu „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” przyszli więc nie tylko jako miłośnicy franczyzy, ale też jako członkowie obsady.

Na miejscu czekało na nich powitanie, którego się nie spodziewali. Panowie są bowiem przyzwyczajeni do tego, że kłaniają im się ludzie, ale chyba po raz pierwszy zrobił to droid! BB-8, jedna z najsłodszych postaci w historii „Star Wars”, jako dobrze wychowany robot z szacunkiem skinął głową przed książętami. Ten przeuroczy moment został uwieczniony w materiale wideo:

Trudno ocenić, komu całe zajście sprawiło większą radość. Małemu droidowi, bo miał okazję poznać członków rodziny królewskiej? Czy Williamowi i Harry’emu, którzy zostali tak wyjątkowo powitani? Na pewno zachwyceni byli fani „Gwiezdnych wojen”, którzy obserwowali sytuację.

BB-8 po raz pierwszy pojawił się w „Przebudzeniu mocy”. Jako towarzysz i pomocnik Rey przypominający wiernego pupila, od razu zaskarbił sobie sympatię fanów sagi. Teraz widzowie mają okazję spotkać go ponownie w VIII epizodzie „Star Wars”. Film „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” wchodzi na ekrany 14 grudnia 2017 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.