„Bad Boys for Life”: ogłoszono datę premiery 3. części serii o złych chłopcach

Natalia Hluzow
10.05.2018 18:37
Bad Boys|undefined Fot. Columbia Pictures/Courtesy Everett Collection/ EAST NEWS

Will Smith i Martin Lawrence już niebawem ponownie spotkają się na ekranie w 3. części słynnej komedii o policjantach z Miami. Film będzie nosił tytuł „Bad Boys for Life”.

Wytwórnia Sony po ponad 20 latach od premiery „Bad Boys” zdecydowała się zrealizować kolejną odsłonę serii o parze detektywów z Miami, których dzieliło wszystko aż do momentu, gdy połączyła ich przyjaźń. 

Zrealizowana w konwencji buddy-cop komedia sensacyjna opowiadająca o Marcusie Burnecie (ojcu trójki dzieci) i Mike’u Lowery (niepokornym playboyu) trafiła na ekrany w 1995 roku. Pozytywne reakcje widzów skłoniły twórców do zrealizowania sequela w 2003 roku. Po 15 latach od premiery „Bad Boys II” rozpoczęto prace nad kolejną częścią filmu. 

Will Smith i Martin Lawrence powrócą w  „Bad Boys 3”

W „Bad Boys 3” ponownie zobaczymy uwielbiany duet – Marcusa i Mike'a w oryginalnym wykonaniu Martina Lawrence’a i Willa Smitha. Z pierwszych przecieków dotyczących fabuły wynika, że w nowym filmie Mike będzie zmagał się z kryzysem wieku średniego po tym, jak przydzielono mu nowego partnera. Marcus będzie natomiast prywatnym detektywem, jednak nowa sprawa ponownie połączy ścieżki starych przyjaciół.

„Bad Boys 3” – kiedy premiera?

Wytwórnia Sony zapowiedziała, że film „Bad Boys for Life” trafi na ekrany 17 stycznia 2020 roku. Reżyserami zostali Adil El Arbi i Bilall Fallah. Pierwsze dwie części wyreżyserował Michael Bay. 

Tytuł 3. odsłony serii jest nawiązaniem do słynnego utworu P.Diddy’ego z 2001 roku.

Żeński spin-off „Bad Boys II”

Prócz filmu „Bad Boys 3” w produkcji znajduje się także inny projekt związany z serią. Stacja NBC zamówiła pilotażowy odcinek niezatytułowanego spin-offu serii „Bad Boys”, w którym główną rolę będzie odgrywała siostra Marcusa Burnetta, Syd. Podobnie jak w oryginalnej wersji, policjantce granej przez Gabrielle Union zostanie przydzielona partnerka, która różni się od niej pod każdym względem. W rolę przeciwieństwa Syd wcieli się Jessica Alba. Serial ma trafić na ekrany jeszcze w 2018 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.