"Barbie" jeszcze nie wyszła, a Gosling i Robbie znów chcą razem pracować. Tym razem przy "Ocean's Eleven"

19.08.2022 11:01
"Barbie" jeszcze nie wyszła, a Gosling i Robbie znów chcą razem pracować. Tym razem przy "Ocean's Eleven" Fot. DAVID GANNON/AFP/East News

Ken i Barbie nie zwlekali zbyt długo, by znowu zacząć coś kombinować - Ryan Gosling ma dołączyć do obsady "Ocean's Eleven" z Margot Robbie w roli głównej.

Ocean's Eleven - Ryan Gosling dołączy do Margot Robbie?

Według Puck News, Ryan Gosling jest w trakcie negocjacji w sprawie roli w nadchodzącej wersji "Ocean's Eleven" z Margot Robbie w roli głównej. Oficjalnie nie został jeszcze obsadzony, ale co jak co, gwiazdor "Blade Runnera 2049" do roli utalentowanego złodzieja/uwodziciela pasuje idealnie. 

Polecamy

Reżyserią nowego "Ocean's" zajmie się czterokrotny zdobywca nagród Emmy Jay Roach, aczkolwiek portal podkreśla jeszcze, że produkcja nie otrzymała decydującego zielonego światła od Warner Bros.

Z relacji Deadline wynika, że scenariusz przygotowała Carrie Solomon, a akcja produkcji ma się rozgrywać w Europie w latach 60. Więcej szczegółów na temat fabuły nowej odsłony serii na razie nie znamy. Margot Robbie będzie również jedną z producentek filmu z ramienia jej firmy LuckyChap, a Warner Bros. planuje rozpoczęcie zdjęć wiosną 2023 roku.

Nowa wersja serii (inspirowana filmem od Rat Pack z lat 60.) "Ocean's Eleven" od Stevena Soderbergha zadebiutowała w 2001 roku. Wówczas obsadzie przewodził George Clooney, a w pozostałych rolach pojawili się m.in. Matt Damon, Brad Pitt oraz Julia Roberts. Produkcja otrzymała bardzo pozytywne oceny od widzów i krytyków, a także zarobiła ponad 450 milionów dolarów na całym świecie.

Polecamy

Później doczekała się dwóch kontynuacji w postaci "Ocean's Twelve", "Thirteen", a w 2018 roku również kobiecej wersji "Ocean's 8" z Sandrą Bullock w roli siostry oryginalnego bohatera.

Przypominamy, że Goslinga i Robbie zobaczymy razem na ekranie w przyszłorocznym filmie Warner Bros. "Barbie". Duet wcieli się w Kena i Barbie. Więcej szczegółów na razie nie znamy. Produkcja zadebiutuje w lipcu 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.