Batman przerwał Mecz Gwiazd NBA. Wszystko po to, by pokazać nowy zwiastun swojego filmu

21.02.2022 10:51
Batman przerwał Mecz Gwiazd NBA. Wszystko po to, by pokazać nowy zwiastun swojego filmu Fot. CAP/SFS/Capital Pictures/East News

"The Batman" nadchodzi do kin wielkimi krokami. DC Comics i Warner Bros. promują film, jak się tylko da, pokazując zwiastuny i spoty telewizyjne w każdym możliwym miejscu i momencie. 

Batman - zadebiutował nowy zwiastun filmu

Jednym z takich momentów był niedawny Weekend Gwiazd NBA, w którym zawodnicy najlepszej koszykarskiej ligi świata biorą udział w pojedynku Wschodzących Gwiazd, konkursie umiejętności, konkursie wsadów, czy w końcu w Meczu Gwiazd. Podczas tej celebracji kosza nie brakuje czasu na reklamy - jedną z ciekawszych, był debiut nowego zwiastuna filmu "The Batman". 

Polecamy

Komentator Brian Anderson powoli zaczynał zapraszać widzów na reklamy, kiedy operatorzy na ekranach pokazywali halę Rocket Mortage FieldHouse w Cleveland. Nagle jeden ze znajdujących się na zewnątrz ekranów LED zaczął się dziwnie zachowywać, aż w końcu pojawił się na nim napis "zdemaskuj prawdę".

Chwilę później na dachu budynku pojawił się sam Mroczny Rycerz, a na nieboskłonie rozbłysnął sygnał nietoperza. Całość na bieżąco komentował Anderson:

Czy wy też to widzicie? Coś się dzieję na zewnątrz. Chwila, czy to jest bat-sygnał? Czy na dachu stoi Batman? Nie wierzę w to, co widzę!

Poniżej możecie zobaczyć materiał promujący film "The Batman":

Polecamy

Film napisał i wyreżyserował Matt Reeves. W rolach głównych zobaczymy Roberta Pattinsona, Zoe Kravitz, Paula Dano, Andy'ego Serkisa, Colina Farrella i Jeffrey'a Wrighta. "The Batman" zadebiutuje w kinach już 4 marca 2022 roku.

PS. Jeśli chodzi natomiast o mecz gwiazd, to ten wygrała Drużyna LeBrona, która pokonała Drużynę Duranta wynikiem 163-160. Najbardziej Wartościowym Zawodnikiem imprezy został Steph Curry, który zdobył 50 punktów (rzucił aż 16 "trójek"). 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.