Batman stawia czoła Żółwiom Ninja. Zobaczcie zwiastun filmu "Batman vs TMNT"

Kamil Kacperski
13.03.2019 10:57
Batman kontra Żółwie Ninja|undefined Fot. materiały prasowe

DC zapowiedziało crossover już w 2018 roku, ale zobaczenie go na własne oczy, to zupełnie inne doświadczenie. Zobaczcie zwiastun, w którym Batman poznaje Żółwie Ninja. 

W lutym 2019 roku DC zaprezentowała pierwsze zdjęcia z produkcji "Batman vs Teenage Mutant Ninja Turtles", która inspirowana jest komiksami z 2015 roku, które przedstawiały wspólne przygody Mrocznego Rycerza i Wojowniczych Żółwi. Uwielbiające pizzę gady trafiają do Gotham, gdzie szybko "zaprzyjaźniają się" z tamtejszym stróżem prawa. Okazuje się jednak, że ich światom grozi niebezpieczeństwo, któremu mogą zapobiec tylko dzięki współpracy.

Batman kontra Wojownicze Żółwie Ninja - zwiastun

Batmanowi z pomocą przyjdą nie tylko Wojownicze Żółwie Ninja, ale również Robin i Batgirl. W filmie zobaczymy też wielu złoczyńców - jest Joker, Pingwin, Ra's al Ghul, a także Shredder. Zobaczcie zwiastun produkcji "Batman vs Teenage Mutant Ninja Turtles":

W obsadzie pojawią się weteran branży Troy Baker, który zagra zarówno Batmana, jak i Jokera, Darren Criss jako Raphael, Kyle Mooney jako Michelangelo, Baron Vaughn w roli Donatello oraz Eric Bauza, który zagra Leonardo. Dołączą do nich Rachel Bloom, wcielająca się w Batgirl, Tom Kenny jako Penguin, John DiMaggio w roli Mr. Freeze'a, Tara Strong, która zagra Harley Quinn i Poison Ivy, Carlos Alazraqui użyczający głosu Bane'owi, oraz Cas Anvar jako Ra's al Ghul.

Przeczytaj także

Batman kontra Wojownicze Żółwie Ninja - kiedy premiera?

"Batman vs Teenage Mutant Ninja Turtles" zadebiutuje 31 marca 2019 roku podczas festiwalu WonderCon w Anaheim, w stanie Kalifornia. Film będzie dystrybuowany cyfrowo oraz w wersji Blu-Ray. Niestety, nie wiemy, kiedy trafi do ogólnej sprzedaży. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.