Bękarty diabła powracają w pierwszym zwiastunie nowego horrou Roba Zombie

12.06.2019 09:48
Three From Hell|undefined Fot. kadr z filmu Three From Hell

W sieci pojawił się w końcu zwiastun najnowszego filmu Roba Zombie. "3 From Hell" to horrorowa kontynuacja "Domu tysiąca trupów" i "Bękartów diabła".

Na ten dzień czekały tysiące fanów kina grozy na całym świecie. W końcu w sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź kontynuacji serii horrorów o przerażającej rodzinie zwyrodnialców  z piekła rodem. Mowa o filmie "3 From Hell" w reżyserii Roba Zombie. Jak prezentuje się zwiastun trzeciej części pokręconej historii?

"3 From Hell" - pierwszy zwiastun horroru Roba Zombie

Tytułowe trio zadebiutowało po raz pierwszy w 2003 roku w filmie "Dom 1000 trupów". Dwa lata później ukazał się sequel pod tytułem "Bękarty diabła". Na kolejne mroczne przygody Kapitana Spauldinga, Otisa B. Driftwooda i Baby Firefly widzowie musieli czekać ponad 10 lat. W końcu się doczekali.

Pierwszy zwiastun niestety może rozczarować fanów serii. Pojawiają się fragmenty "3 From Hell", ale większość scen pochodzi z "Domu 1000 trupów" i "Bękartów diabła". Zapowiedź nie zdradza też, w jaki sposób główni bohaterowie powrócili do życia, by kontynuować swoją krwawą zemstę. Żeby jednak nie denerwować miłośników swojej twórczości, Zombie zamieścił na Facebooku post, w którym odpowiedział na najbardziej palące pytania widzów.

To był idealny dzień na pytania o "3 From Hell". Odpowiem teraz na PIĘĆ NAJLEPSZYCH  pytań.

1. Czy Spaulding pojawi się w filmie? Oczywiście, że tak.

2. Kiedy rozgrywa się film? Od razu po "Bękartach diabła".

3. Jak głowni bohaterowie przeżyli? Cóż, żeby poznać odpowiedź na to pytanie, musicie obejrzeć film.

4. Kiedy premiera? Film trafi do kin we wrześniu. Nie znam jeszcze dokładnej daty.

5. Kiedy dostaniemy dłuższy zwiastun? W lipcu.

To nie koniec nowości. Waxwork Records wypuściło soundtrack do całej serii na winylu. Płytę można już zamówić w przedsprzedaży na stronie wytwórni. Na Soundcloud pojawiły się trzy utwory pochodzące z "3 From Hell".

Przeczytaj także

"3 From Hell" - kiedy premiera?

O tym, kiedy horror trafi do kin, nie wie nawet Rob Zombie. Wiadomo, że premiera "3 From Hell" odbędzie się jesienią 2019 roku. W produkcji nie zabraknie gwiazd poprzednich dwóch części - Billa Moseleya, Sida Haiga oraz Sheri Moon Zombie. W obsadzie pojawili się również Richard Brake, Danny TrejoKevin Jackson, Wade Williams, Jeff Daniel Phillips, czy Clint Howard Zapowiada się naprawdę krwawy wrzesień!

Zobacz też: John Carpenter: Rob Zombie to kupa gówna

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.