„Belfer 2” - mordercza gra we wrocławskiej szkole. Kiedy premiera?

Sergiusz Kurczuk
21.09.2017 10:04
„Belfer 2” - mordercza gra we wrocławskiej szkole. Kiedy premiera? Fot. kadr z serialu

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun do długo wyczekiwanego drugiego sezonu serialu „Belfer”. Tym razem Paweł Zawada będzie musiał dowiedzieć się co tak naprawdę dzieje się we wrocławskiej szkole.

Serial stacji Canal+ „Belfer” okazał się wielkim hitem. Polscy twórcy dowiedli, że w naszym kraju też mogą powstawać dobre i co najważniejsze, trzymające w napięciu seriale kryminalne. Co prawda niektórych widzów rozczarowała końcówka, ale całość trzymała naprawdę wysoki poziom do samego końca. W ostatnim odcinku pojawiła się zapowiedź kolejnego sezonu. Nauczyciel Paweł Zawada (Maciej Stuhr) tym razem trafi do o wiele większej szkoły. Policja postawiła go w sytuacji bez wyjścia. Błyskotliwy nauczyciel musi zatrudnić się we wrocławskim liceum, inaczej może zostać oskarżony za łamanie prawa podczas śledztwa w Dobrowicach. Zawada ma za zadanie poznać niebezpieczne tajemnice, dotyczące uczniów placówki. 

W kwietniu 2017 roku pisaliśmy o pierwszych szczegółach fabuły drugiego sezonu „Belfra”. Pod koniec lipca zaprezentowaliśmy pierwszy teaser nowych przygód Pawła Zawady. Tym razem mamy dla Was pierwszy zwiastun serialu Canal+. W minutowym fragmencie kilku odcinków dzieje się naprawdę dużo.

Wiemy, że śledztwo nauczyciela będzie kontrolowane przez wrocławską policję. Jest trójka podejrzanych, którzy uwikłani są w niebezpieczną grę, która dla wielu jest tylko miejską legendą. O co chodzi? Czym po lekcjach zajmują się podejrzani uczniowie? Czy dojdzie do poważnej zbrodni? Dowiemy się już niedługo. Premiera pierwszego odcinka zapowiedziana została na 22 października 2017 roku.

W serialu oprócz Macieja Stuhra wystąpią młodzi aktorzy: Aleksandra Konieczna, Mirosław Haniszewski, Aleksandra Domańska, Krystian Pesta, Radosław Krzyżowski, Philippe Tłokiński, Anna Smołowik, Dorota Landowska, Agnieszka Wosińska, Joanna Sydor, Marek Kasprzyk, Maciej Brzoska i Arkadiusz Brykalski. Pojawią się też lepiej znane twarze, między innymi: Zofia WichłaczMichalina Łabacz, Eliza Rycembel oraz Szymon Piotr Warszawski. Za serial odpowiedzialni są nowi reżyserzy - Krzysztof Łukaszewicz oraz Maciej Bochniak. Scenariusz napisali: Monika Powalisz, Jakub ŻulczykBartosz Ignaciuk oraz Wojciech Bockenheim. Mamy nadzieję, że drugi sezon dotrzyma kroku temu, co mogliśmy oglądać przed rokiem i twórcy znowu odniosą wielki sukces. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.