Ben Affleck jednak będzie Batmanem

Sergiusz Kurczuk
24.07.2017 13:51
Ben Affleck jednak będzie Batmanem Fot. zdjęcie z filmu

Ben Affleck założy jednak po raz kolejny kostium Batmana. Po ostatnich doniesieniach aktor potwierdził, że nie zamierza rezygnować z postaci i wyraził to w dość ostrych słowach.

Ben Affleck zmiennym jest - można by sparafrazować przysłowie, jeśli przyjrzeć się temu, co dzieje się wokół filmu „The Batman”. Początkowo aktor miał reżyserować najnowszą produkcję o solowych przygodach Mrocznego Rycerza. Na początku roku okazało się jednak, że za kamerą stanie kto inny. Padło na reżysera Matta Reevesa, który ostatnio zrobił „Wojnę o Planetę Małp”. Affleck nadal miał się wcielić w głównego bohatera. Ale w połowie lipca znowu zaczęły pojawiać się informacje o czarnych chmurach nad nowym filmem o Batmanie. Podobno Affleck zrezygnował z roli.

Aktor postanowił w końcu rozwiać wszelkie wątpliwości i na Comic Conie w San Diego dosadnie określił swoją rolę w filmie „The Batman”. Jego wypowiedź została nagrodzona gromkimi brawami.

Pozwólcie, że będę szczery. Jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Batman jest najbardziej zaj*****ą postać w jakimkolwiek uniwersum. Jest niesamowity. Jestem bardzo podekscytowany, że biorę w tym udział. To ku*****o niesamowite! 

Affleck zostaje w obsadzie nowej ekranizacji Człowieka Nietoperza, ale nie oznacza to, że szybko zobaczymy sam film. Prace nadal trwają i będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, żeby przekonać się, czy nowy film Warner Bros. dosięgnie pięt filmom Burtona i trylogii Nolana. Zresztą twórcy zapowiedzieli, że zamierzają się inspirować ostatnimi trzema filmami o Batmanie. Sam Affleck z logo nietoperza na piersi na ekranie pojawi się już niedługo. Jest jedną z kluczowych postaci filmu „Liga Sprawiedliwości”, który niebawem ma premierę. Nowy zwiastun produkcji o grupie superherosów z kart DC został zaprezentowany podczas Comic Conu.

Polska premiera „Ligi Sprawiedliwości” została zapowiedziana na 17 listopada 2017 roku.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.