Ben Affleck wróci jako Batman w "Aquamanie 2". Co dalej z filmami DC?

29.07.2022 13:04
Ben Affleck wróci jako Batman w "Aquamanie 2". Co dalej z filmami DC? Fot. Clay Enos/Dune Entertainment/DC Entertainment/Collection Christophel/East News

Chociaż Ben Affleck jeszcze jakiś czas temu twierdził, że to jego koniec przygody z Batmanem, to okazało się to być kłamstwem - Jason Momoa potwierdził bowiem, że aktor wróci do roli w "Aquamanie 2".

Ben Affleck ponownie jako Batman w Aquamanie 2

Ben Affleck wróci jako Batman w "Aquamanie: Zaginionym królestwie". Bóg mórz we własnej osobie potwierdził informację na swoim Instagramie, pokazując zdjęcie z aktorem. Ten jest ubrany w ciemny garnitur i ma na głowie perukę, która przypomina tę, którą Bruce Wayne miał na głowie w poprzednich odsłonach DCEU.

Polecamy

Możliwe więc, że powrót Afflecka do roli ograniczy się jedynie do spotkania między Arthurem Currym i Bruce'em Waynem, ale tak czy siak, będzie to miła niespodzianka dla większości fanów:

Powrócili Bruce i Arthur! Kocham cię i tęsknię, Ben. Ludzie jeżdżą po planach studia i nas przyłapali! Wszystkie te dobroci zobaczycie w Aquamanie 2. Aloha, J. 

Affleck ostatni raz wcielił się w rolę Batmana w "Lidze Sprawiedliwości Zacka Snydera" z 2021 roku. Według wczesnych doniesień, aktora zobaczymy w roli ponownie w filmie "The Flash" z Ezrą Millerem w roli głównej, a teraz także i "Aquamanie 2".

Polecamy

Tak jak wspomnieliśmy, rola Afflecka w "Aquaman: Zaginione królestwo" nie jest raczej ogromna, ale wszystkiego dowiemy się już 17 marca 2023 roku, kiedy to produkcja trafi do kin. Momoa powróci oczywiście w roli Arthura Curry'ego/Aquamana, James Wan ponownie stanie za kamerą, a scenariusz przygotował David Leslie Johnson-McGoldrick (z drobną pomocą samego Aquamana).

Wiemy też, że w filmie mają powrócić Amber Heard w roli Mery, Patrick Wilson jako Ocean Master, Yahya Abdul-Mateen II jako Black Manta oraz Dolph Lundgren, Nicole Kidman, Randall Park i Temuera Morrison.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.