Ben Affleck zakończył odwyk. Czy powróci do pracy nad Batmanem?

Natalia Hluzow
05.10.2018 12:39
Ben Affleck|undefined Fot. KELA/Broadimage/EAST NEWS

Ben Affleck wydał oświadczenie, w którym informuje o swoim zakończonym odwyku alkoholowym. Czy powróci do pracy na planie?

Ben Affleck zakończył 40-dniowy odwyk, na który trafił w sierpniu 2018 po interwencji jego żony, Jennifer Garner. Aktor w oficjalnym oświadczeniu podzielił się swoim problemem i podziękował za wsparcie rodziny, przyjaciół i fanów. 

Ben Affleck  rehab Fot. foto: SplashNews.com/SPLASH NEWS/EAST NEWS

Ben Affleck o zakończonym odwyku alkoholowym

Na początku października 2018, aktor umieścił obszerny post na Instagramie, gdzie wyjaśnił naturę swojego problemu oraz podziękował za wszystkie ciepłe słowa i gesty. Niestety, nie wspomniał o powrocie do pracy za lub przed kamerą.

W tym tygodniu zakończyłem czterdziestodniowy pobyt w centrum leczenia odwykowego i pozostaję pod opieką pozaszpitalną.

Wsparcie, które otrzymałem od mojej rodziny, kolegów i fanów znaczy dla mnie więcej niż potrafię wyrazić słowami. Dało mi siłę i podporę, by rozmawiać o mojej chorobie z innymi.
Walka z jakimkolwiek uzależnieniem jest trudnym i dozgonnym zmaganiem. Dlatego nikt nigdy nie jest tak naprawdę na lub poza leczeniem. To całodobowe zobowiązanie. Walczę dla siebie i dla mojej rodziny. Tyle osób odezwało się w social mediach, mówiąc o swoich własnych podróżach z uzależnieniem. Tym ludziom chcę powiedzieć dziękuję. Wasza siła jest inspirująca i wspiera mnie w sposób, o jakim nie wiedziałem, że jest możliwy. Pomaga mi świadomość, że nie jestem sam. Jak musiałem sobie przypomnieć, jeśli masz problem, szukanie pomocy jest oznaką odwagi, a nie słabości czy porażki. 

Z akceptacją i pokorą, kontunuuję korzystanie z opmocy tak wielu ludzi i jestem wdzięczny wszystkim, którzy są ze mną. Mam nadzieję, że w przyszłości będę mógł służyć za przykład dla innych, którzy zmagają się z uzależnieniem.

Sytuacja, której dotyczy powyższe oświadczenie, to nie pierwszy taki przypadek w życiu Bena Afflecka. Zakończony właśnie odwyk jest już trzecią próbą aktora, by wrócić do trzeźwości. Wcześniej Affleck poddawał się leczeniu odwykowemu w 2001 i 2017 roku.

„The Batman”: Ben Affleck nadal zaangażowany w produkcję?

Stan, w jakim obecnie znajduje się aktor, reżyser i producent z pewnością nie sprzyja jego dalszej pracy nad projektami filmowymi. Nieoficjalnie ogłoszono już, że Affleck pożegnał się już z rolą Batmana w DCEU, natomiast wciąż ma pełnić rolę producenta w powstającym filmie „The Batman” Matta Reevesa. Zdjęcia do produkcji mają wystartować w połowie 2019 roku. Aktualnie trwają poszukiwania nowego odtwórcy roli Mrocznego Rycerza.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.