Wygraj płytę DVD z filmem "Berek"! [KONKURS]

Natalia Hluzow
30.10.2018 18:24
Berek film na DVD i Blu-Ray|undefined Fot. materiały prasowe

Opowieść o piątce przyjaciół, która od 30 lat spotyka się, by przez miesiąc grać w berka już 31 października 2018 zadebiutuje na DVD i Blu-Ray w Polsce. Z tej okazji mamy dla Was 3 egzemplarze komedii "Berek" do wygrania!

Hitowa komedia "Berek", która zadebiutowała w polskich kinach 6 lipca 2018 roku, już 31 października trafi na DVD i Blu-Ray. Dla wszystkich tych, którzy tego dnia od halloweenowych horrorów wolą zdrową dawkę śmiechu, przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać jedną z 3 płyt z filmem "Berek".

"Berek" - wygraj DVD z filmem

Szalona komedia w reżyserii Jeffa Tomsica to oparta na faktach opowieść o losach grupy przyjaciół, którzy co roku spotykają się, by przez miesiąc grać w berka. Nie jest to jednak zwykła gonitwa, a pełne zaskoczeń starcie, w którym wszystkie chwyty są dozwolone. Bohaterowie ryzykują własną głową, pracą i relacjami z bliskimi, by przekazać tytuł berka dalej. W rolę jedynego niepokonanego gracza wciela się znany z roli Hawkeye'a Jeremy Renner. Partnerują mu Jon Hamm ("Mad Men"), Ed Helms ("Kac Vegas"), Jake Johnson, Hannibal Buress, a także Isla Fisher, Annabelle Wallis, Rashida Jones i Leslie Bibb. 

Jeśli chcesz, by jedna z 3 płyt DVD filmem "Berek" trafiła w Twoje ręce, odpowiedz na konkursowe pytanie, które znajdziesz w poniższym formularzu. Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku 5 listopada 2018 do godziny 12:00. Nagrodzimy 3 najciekawsze odpowiedzi. Powodzenia!

Zwycięzcy konkursu

W konkursie zwyciężyli:

Michał S.

Paweł S.

Magdalena Z.

Gratulujemy!

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.