Beyoncé nagrała nowy utwór do filmu "Król Lew". Posłuchaj "Spirit"

10.07.2019 08:40
Beyonce z utworem z Króla Lwa|undefined Fot. Invision/Invision/East News

Najnowszy utwór piosenkarki pojawi się na ścieżce dźwiękowej aktorskiego remake'u hitu Disneya.

Już 19 lipca 2019 polscy widzowie zobaczą w kinach aktorski remake klasycznej animacji Disneya z 1994 roku. Za reżyserię filmu "Król Lew" odpowiada Jon Favreau, a w obsadzie pojawią się m.in. Donald Glover (Simba), Beyoncé Knowles-Carter (Nala), James Earl Jones (Mufasa), Chiwetel Ejiofor (Skaza), Seth Rogen (Pumbaa), Billy Eichner (Timon).

Beyoncé nagrała nowy utwór do filmu "Król Lew". Posłuchaj "Spirit"

Ścieżkę dźwiękową do filmu skomponuje, podobnie jak w przypadku wersji z 1994, Hans Zimmer. Przypominamy, że za ten soundtrack twórca otrzymał Oscara. Nagroda Akademii trafiła także do Eltona Johna za piosenkę "Can You Feel The Love Tonight".

Przeczytaj także

19 lipca 2019 roku do sprzedaży trafią również dwie płyty - jedna z soundtrackiem, druga zatytułowana"Lion King: The Gift" to krążek z piosenkami zainspirowanymi filmem. Przedsmakiem pierwszego wydawnictwa jest najnowszy utwór Beyonce, który powstał na potrzeby filmu. Posłuchajcie, jak brzmi kawałek "Spirit":

Polska obsada "Króla Lwa"

Aktorska wersja "Króla Lwa" to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji Disneya. W polskiej wersji językowej usłyszymy: Wiktora Zborowskiego (Mufasa), Marcina Januszkiewicza (Simba), Artura Żmijewskiego (Skaza), Danutę Stenkę (Sarabi), Michała Piela (Pumba), Macieja Stuhra (Timon), Jerzego Stuhra (Rafiki) i Piotra Polka (Zazu). Reżyserem polskiej wersji językowej filmu jest Waldemar Modestowicz, autorem dialogów Jan Wecsile.

Zobacz także: Disney udostępnił najnowsze plakaty promujące "Króla Lwa". Robią wrażenie! 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.