Beyonce zaśpiewa piosenkę do nowego Bonda?

Sergiusz Kurczuk
30.08.2017 13:41
Beyonce, Austin Powers, |undefined Fot. kadr z filmu

25. film o przygodach Jamesa Bonda to jeszcze daleka przyszłość, ale już pojawiają się pierwsze doniesienia na temat powstającej produkcji. Jedno z nich mówi, że tytułową piosenkę do kontynuacji przygód Agenta 007 ma śpiewać Beyonce. 

O nowym filmie z Jamesem Bondem jeszcze nie wiele wiadomo. Nie zdradzono jeszcze, kto wyreżyseruje produkcję. Nie podano nawet jej tytułu, chociaż nieoficjalnie mówi się, że fabuła będzie oparta na książce „Never Dream of Dying”. Daniel Craig oficjalnie potwierdził, że po raz kolejny wystąpi jako szpieg z licencją na zabijanie. Teraz magazyn The Daily Star podzielił się ze światem informacją, według której Beyonce zaśpiewa tytułową piosenkę do filmu. Jeśli te plotki okażą się prawdziwe, gwiazda będzie kontynuować swoją przygodę z filmem szpiegowskim. W końcu nie tylko zaśpiewała, ale również zagrała w komedii „Austin Powers: Złoty Członek”, który nawiązywał do klasycznych filmów o Bondzie, ale jej piosenka została również wykorzystana w „Aniołkach Cahrlie'go”. Występ w nowym Bondzie byłyby sporym skokiem jakościowym w dotychczasowych doświadczeniach piosenkarki z filmami o szpiegach.

Trzeba przyznać, że Beyonce to jedna z niewielu artystek, które mogą dorównać Adele, która zaśpiewała utwór do „Skyfall” oraz Samowi Smithowi śpiewającemu tytułowa piosenkę w „Spectre”. Podobno tabloidu wokalistka spotkała się już z Adele, która poradziła jej jak zabrać się za komponowanie i wykonanie utworu do bondowskiego filmu. Nawet jeśli informacja okaże się nieprawdziwa, to Beyonce i tak niebawem będzie na ustach wielu kinomanów. Najprawdopodobniej podłoży głos pod Nalę w nowej wersji „Króla Lwa”. To jednak nie wszystko. Żona Jaya Z ma również stworzyć soundtrack do kolejnego remake'u Disneya

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.