"Big Shark" - zobacz oficjalny zwiastun nowego filmu Tommy'ego Wiseau

Sergiusz Kurczuk
12.02.2019 15:10
kadr z filmu Big Shark|undefined Fot. kadr z filmu Big Shark

W sieci zadebiutował zwiastun nowego filmu Tommy'ego Wiseau. "Big Shark" opowie o wielkim rekinie terroryzującym Nowy Orlean. Jak zapowiada się produkcja?

Tommy Wiseau to prawdziwa legenda kinematografii. I w tym wypadku słowo "legenda" jest jak najbardziej zasadne, ponieważ o tajemniczym filmowcu wiadomo bardzo niewiele. Zasłynął jako twórca najgorszego filmu świata. Mowa oczywiście o "The Room". Szybko okazało się jednak, że pozorną porażkę można przekuć w prawdziwy sukces. Od tego czasu Wiseau zajmuje się produkcją marnych jakościowo filmów, które cieszą się jednak niezwykłą popularnością. Na początku lutego 2019 roku zapowiedział swoje najnowsze dzieło - "Big Shark". Jak wygląda oficjalny zwiastun filmu?

Przeczytaj także

"Big Shark" - zwiastun nowego filmu Tommy'ego Wiseau

O "Big Shark" pisaliśmy już jakiś czas temu, udostępniając nawet niekompletne nagranie zwiastuna, niestety w kiepskiej jakości audio i wideo. Twórca opowiedział o swoim nowym pomyśle podczas spotkania ze swoimi fanami w londyńskim kinie Prince Charles Theatre. Wiseau zaprezentował zwiastun, który podczas spotkania prawdopodobnie został nagrany telefonem komórkowym i wrzuconym na serwis YouTube. Na trailer "Big Shark" w lepszej jakoś trzeba było czekać niecały tydzień. Zapowiedź trafiła na oficjalny kanał YT Wiseau.

Tym razem widzimy zwiastun w pełnej krasie. Pierwsze słowa padające z ust Patricka (granego przez Wiseau) to oczywiście słynne "Oh, hi!". Aż dziw bierze, że w momencie, kiedy do akcji wkracza tytułowy rekin, główny bohater nie zwraca się do niego sowami "Oh, hi Shark". Byłoby to wspaniałe nawiązanie do "The Room" i postaci, w którą wcielił się w nim Greg Sestero. W "Big Shark" również nie mogło zabraknąć przyjaciela Wiseau. Tym razem gra jednak Georgiego, który swoim zachowaniem denerwuje kobiety w restauracji. Trzecim bohaterem filmu jest Tim (Isaiah LaBorde). Trio to nowoorleańscy strażacy, którzy zauważają, że miasto atakuje krwiożerczy rekin. Postanawiają ocalić świat przed ogromną rybą.

"Big Shark" - kiedy premiera?

Prawdopodobnie teaser jest jedynie promocyjną zapowiedzią produkcji, bo zdjęcia jeszcze się nie rozpoczęły. Trailer powstał, by zrobić szum dookoła filmu i zebrać potrzebne fundusze. Twórcy mierzą naprawdę wysoko, bo planują nakręcić film w tym roku i pokazać go w Prince Charles Theatre we wrześniu 2019. Mamy nadzieję, że niebawem zobaczymy pełną wersję "Big Shark".

>>Zobacz też: Twórcy "Sharknado" domagają się Oscarów dla swojego filmu<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.