Bill Murray zachowywał się "nieodpowiednio" na planie nowego filmu. Co wyczyniał?

22.04.2022 11:46
Bill Murray zachowywał się "nieodpowiednio" na planie nowego filmu. Co wyczyniał? Fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Niedawno przerwano zdjęcia do filmu "Being Mortal". Powodem było niewłaściwe zachowanie jednej z osób na planie - mowa o gwieździe filmu, Billu Murrayu.

Bill Murray zachował się "niewłaściwie" na planie filmu. Co zrobił?

Jak podaje portal Deadline, wytwórnia Searchlight Pictures 18 kwietnia 2022 roku przerwała prace na planie komediodramatu "Being Mortal". Wszystko dlatego, że do producentów wpłynęła skarga o zachowanie jednej z osób obecnych na planie zdjęciowym. Jak się okazuje chodziło o gwiazdę filmu - słynnego aktora Billa Murraya.

Polecamy

Co ciekawe, przedstawiciele wytwórni na razie odmówili komentarza w tej sprawie. Obecnie toczy się dochodzenie, mające na celu wyjaśnić sytuację i w gruncie rzeczy nie mamy bladego pojęcia, co takiego zrobił gwiazdor "Pogromców duchów".

Nie jest to jednak zbyt duże zaskoczenie, bo jeszcze w 2021 roku pojawiły się doniesienia rzucające cień na Murraya. Lucy Liu, która grała z gwiazdorem w filmie "Aniołki Charliego" z 2000 roku, nazwała jego zachowanie na planie filmu "niewybaczalnym i niedopuszczalnym".

W trakcie kręcenia sceny, Bill zaczął rzucać obelgami - nie będę wdawać się w szczegóły, ale to trwało i trwało. Pomyślałam: "Wow, wygląda na to, że [mówiąc to] patrzył prosto na mnie".

Następnie dodała:

Nie mogłam uwierzyć, że [komentarze] mogą być skierowane do mnie, ponieważ co ja miałam z tym wszystkim wspólnego? Dosłownie spoglądałam za ramię, myśląc, że mówi do kogoś za mną. Powiedziałam: "Przepraszam bardzo. Mówisz do mnie?". I najwyraźniej tak było, bo wtedy zwrócił się do mnie bezpośrednio. Więc tak, stanęłam w swojej obronie i nie żałuję. Ponieważ bez względu na to, jak nisko jesteś w hierarchii lub skąd pochodzisz, nie powinno być miejsca na protekcjonalność i poniżanie innych ludzi. 

Miejmy nadzieję, że niedługo dowiemy się, co aktor zrobił na planie "Being Mortal".

Oprócz Murraya w filmie występują Aziz Ansari, który również debiutuje jako reżyser, Seth Rogen i Keke Palmer. "Being Mortal" ma trafić do kin w 2023 roku. Na razie nie wiadomo, czy Murray pozostanie członkiem obsady filmu.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.