Bill Skarsgård w „Deadpoolu 2”? Jacy nowi bohaterowie pojawią się w drugiej części filmu?

Sergiusz Kurczuk
12.02.2018 15:05
Bill Skarsgård w „Deadpoolu 2”? Jacy nowi bohaterowie pojawią się w drugiej części filmu? Fot. kadry z filmów To i Deadpool

Czy w sequelu „Deadpoola” w jednej z ról zobaczymy Billa Skarsgårda? W najnowszym zwiastunie pojawia się aktor łudząco podobny do odtwórcy Pennywise'a. 

Bill Skarsgård obecnie najbardziej znany jest z roli potwornego klauna Pennywise'a z najnowszej adaptacji słynnej książki Stephena Kinga zatytułowanej „To”. W sieci krążą niepotwierdzone informacje, że aktor wystąpi również w zbliżającej się drugiej części przygód wygadanego najemnika. Zabawny zwiastun „Deadpoola 2” pokazał kilka nowych fragmentów filmu. W ułamku sekundy pojawia się grupa obdarzonych supermocami najemników. Wśród nich stoi postać, która wielu fanom przypomina Skarsgårda.

Bill Skarsgård w „Deadpoolu 2”?

Deadpool 2 Fot. foto: kadr z filmu Deadpool 2

Serwis Omega Underground donosi, że niewykluczone, iż gwiazdor filmu „To” pojawi się w obsadzie sequela „Deadpoola”. Przypuszczenie nie opiera się jedynie na kadrze z trailera, ale również na wpisie innego aktora, którego zobaczymy w produkcji 20th Century Fox. Karan Soni, który po raz drugi zagrał taksówkarza Dopindera, zamieścił na Tweeterze wpis, który sugerował, że 18 kwietnia 2018 roku na ekranie kin zobaczymy nie tylko Ryana Reynoldsa i Josha Brolina, ale również Skarsgårda. Tweet szybko zniknął z konta Soniego. Poza tym reżyserem „Deadpoola 2” jest David Leitch, który w 2017 roku stworzył film „Atomic Blonde”. W obsadzie oprócz Charlize Theron pojawił się również Skarsgård. Na razie nie ma jednak dowodów na to, że aktor rzeczywiście wystąpi w filmie.

Kim są Six Pack?

Wcześniej wspomniany fragment zwiastuna potwierdza jednak, że w sequelu „Deadpoola” zobaczymy innych herosów znanych z komiksów. Z helikoptera oprócz głównego protagonisty, Domino (Zazie Beetz) i postaci rzekomo granej przez Skarsgårda, pojawia się dwójka nowych bohaterów. Jednego z nich prawdopodobnie gra znany z „Iron Fista” Lewis Tan. W drugiego wciela się Terry Crews. Każdy fan komiksów Marvela z łatwością dostrzeże ewidentne odniesienie do dwóch grup, które w tym wypadku zostały trochę przemieszane. Chodzi o X-Force i Six Pack.

X-Factor vol. 1 #8 Fot. foto: X-Factor vol. 1 #8

Drużyna najemników znana jako Six Pack (wcześniej jako Wild Pack) zadebiutowała łamach „X-Force #8” z 1992 roku. W jej skład oprócz Cable'a wchodzili Domino, Grizzly, Hammer, Garrison Kane i G. W. Bridge. Z kolei X-Force to nowy team Cable'a, który powstał na fundamentach New Mutants. W obu drużynach aktywnym członkiem był oczywiście Deadpool.

Terry Crews prawdopodobnie wcieli się w Hammera, bądź Bridge'a. Co do postaci granej rzekomo przez Skarsgårda nie ma pewności, ale możliwe, że to mutant znany jako Chamber. Wątpliwości nie ma co do ostatniego filmowego herosa - Shatterstara. Bohater o skomplikowanej przeszłości cechuje się podstawowymi umiejętnościami superbohatera. Oprócz dziwacznego kostiumu znany jest z mieczy o podwójnych ostrzach, za pomocą których potrafi się teleportować, otwierając portal do innego wymiaru oraz emitować potężne wibracje. Shatrer star należał przez długi czas do grupy X-Force.

X-Force vol. 2 #2 Fot. foto: X-Force vol. 2 #2

Prawdopodobnie zaprezentowana w zwiastunie drużyna będzie zapowiedzią 3. części, w której poznamy X-Force. Na razie musimy jednak poczekać na premierę sequela jedynki, której premiera w Polsce została zapowiedziana na 1 czerwca 2018 roku. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.