"Birds of Prey" - Margot Robbie robi zawieruchę jako Harley Quinn w 1. zwiastunie filmu

01.10.2019 15:22
Birds of Prey|undefined Fot. materiały prasowe/Warner Bros.

W sieci nareszcie pojawił się zwiastun nadchodzącego filmu z Margot Robbie w roli Harley Quinn. Jak antybohaterka otrząśnie się po rozstaniu z Jokerem? Cóż, rzuci się w wir chaosu. Zobaczcie przedsmak.

"Birds of Prey" będzie kolejną produkcją Warner Bros. o superbohaterach z kart komiksów od wydawnictwa DC Comics. W sieci pojawił się nareszcie oficjalny zwiastun produkcji, który przedstawia nam główne bohaterki nadchodzącego filmu. Są nimi Huntress, Black Canary, Renee Montoya, a także oczywiście gwiazda show, czyli Harley Quinn. Ją po raz ostatni widzieliśmy w filmie "Suicide Squad", gdzie została uratowana z więzienia przez Jokera. Co się z nią działo od tamtego momentu?

Birds of Prey - 1. zwiastun filmu

Cóż, kobieta przeszła przez dużo - przede wszystkim przez rozstanie z Jokerem. Harley może się przez chwilę nacieszyć życiem singielki, z dala od zbrodni i przestępczości. Sielanka nie trwa jednak długo, gdy na jej drodze pojawia się grupa kobiet walczących o życie małej dziewczynki, którą porwał przestępca Roman Sionis, znany też pod pseudonimem Black Mask (Ewan McGregor). 

Sam zwiastun jest bardzo kolorowy, krwawy, brutalny i przeznaczony definitywnie dla dorosłych. Cóż, możemy jedynie zachęcić do obejrzenia pierwszego oficjalnego trailera "Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)":

Przeczytaj także

Na kilkanaście godzin przed debiutem zwiastuna w sieci pojawiły się również 4 różne plakaty promujące nadchodzący film z Margot Robbie. Harley jest bohaterką wszystkich, a na jednej towarzyszy jej... hiena (nie wiemy jednak, czy ma na imię Bruce, czy może Wayne):

Film "Birds of Prey" zadebiutuje w kinach już 28 lutego 2020 roku. W rolach głównych wystąpią Margot Robbie, Ewan McGregor, Rosie Perez, Mary Elisabeth Winstead i Journee Smollet-Bell.

Zobacz także: Filmy Marvela i DC na 2020 rok. Które produkcje zobaczymy w przyszłym roku?

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.