Margot Robbie zapowiedziała nowy kostium Harley Quinn w „Birds of Prey”

Natalia Hluzow
10.07.2018 00:55
Harley Quinn|undefined Fot. kadr z filmu "Legion Samobójców"

Gwiazda i producentka filmu „Birds of Prey” ujawniła, że Harley Quinn zaprezentuje w nim zupełnie nowy wizerunek.

Margot Robbie w swoją filmową adaptację „Birds of Prey” inwestuje nie tylko pieniądze. Wkłada również sporo energii i zaangażowania w to, by osiągnąć dokładnie taki efekt, jak sobie założyła. Po tym, jak udało jej się pozyskać Cathy Yan na stanowisko reżyserki filmu i dopracować scenariusz wraz z Christiną Hodson, producentka rozpoczyna poszukiwania różnorodnych towarzyszek dla Harley Quinn, w którą oczywiście wcieli się osobiście. Jednak choć Harley ponownie zostanie wyposażona w wizerunek i charyzmę Robbie, będzie różniła się od bohaterki, którą widzowie poznali w „Legionie Samobójców”.

Harley Quinn Fot. foto: kadr z filmu "Legion Samobójców"

„Birds of Prey”: Harley Quinn dostanie nowy kostium

Harley Quinn po raz pierwszy pojawi się na ekranie w całkowicie żeńskim składzie, co z pewnością pozwoli jej zaprezentować nowe oblicze. Jednak zmiana otoczenia nie będzie jedyną, jaka czeka filmową dziewczynę Jokera. Jak wyznała Margot Robbie, bohaterka doczeka się też nowego wizerunku. Zapytana, czy może zdradzić szczegóły, odpowiedziała:

Nie, naprawdę. Dlatego, że kostiumy nie zostały jeszcze zaprojektowane. Ale [Harley] będzie miała nowy wygląd. Będą mogły znów pojawić się nowe kostiumy Halloweenowe.

Skoro aktorka wspomniała o inspiracji do nowych kostiumów na Halloween, nie spodziewamy się raczej, że w „Birds of Prey” zaprezentuje się w klasycznym kostiumie Harley. Być może powróci jako Neo Joker z komiksu „Batman: White Knight”? Albo pokaże się w zupełnie nowej wersji, stworzonej specjalnie na potrzeby filmu? Zagadka ta będzie musiała jeszcze przez jakiś czas pozostać bez rozwiązania. Tym bardziej, że aktualnie nie znamy nawet składu filmowego „dziewczyńskiego gangu”, do którego będzie należeć Harley.

Zdjęcia do „Birds of Prey” mają rozpocząć się jeszcze w 2018 roku. Będzie to najprawdopodobniej pierwszy film DC, który trafi do produkcji po zakończeniu zdjęć do „Wonder Woman 2”. Jeśli plany Robbie się ziszczą, będzie to też pierwszy film DC, która otrzyma kategorię R. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.