"Birds of Prey" - film z Margot Robbie doczekał się pierwszych reakcji. DC szykuje kolejny hit?

01.07.2019 13:07
Margot Robbie|undefined Fot. CHRISTOPHE SIMON/AFP/East News

Zdjęcia do "Birds of Prey" zakończyły się w czerwcu 2019 roku, ale twórcy rzekomo zdołali już przygotować pierwszą wersję filmu bez efektów specjalnych. Przedstawiono ją kilku osobom, które następnie podzieliły się opiniami z zagranicznymi portalami.

"Birds of Prey" (czy też jak kto woli "Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn") trafi do kin dopiero w lutym 2020 roku, ale już teraz istnieje pierwsza wersja produkcji od DC Comics. Na świecie znajdują się natomiast już szczęśliwcy, którzy mieli okazję zobaczyć nadchodzący film z Margot Robbie w głównej roli. Werdykt? Wygląda na to, że po kilku słabo przyjętych filmach Warner i DC wracają do życia.

Birds of Prey - pierwsza reakcja na film z Margot Robbie

Wygląda na to, że "Wonder Woman", "Aquaman" i "Shazam!" nie były jedynie wypadkami przy pracy, ale wyznaczeniem pewnej trajektorii na przyszłość. Po pierwszej reakcji możemy bowiem wnioskować, że "Birds of Prey" ma być przykładem kolejnej dobrej produkcji ze stajni DC Comics. Jeden z dziennikarzy portalu Birth.Movies.Death podzielił się na swoim Twitterze opinią jednej z osób, które rzekomo miały okazję zobaczyć film z Margot Robbie. Anonimowy widz był zachwycony:

Właśnie rozmawiałem z kimś, kto miał okazję zobaczyć wczesną wersję testową "Birds of Prey" Cathy Yan. Zachwycali się tym filmem. Produkcja ma być pokręcona w najlepszy możliwy sposób. Bardzo intrygujące. 

Przeczytaj także

Cóż, zanim zaczną rosnąć oczekiwania, to warto przypomnieć, że podobne słowa mogliśmy usłyszeć przed premierą "Batmana v Supermana", "Suicide Squadu", czy "Ligi Sprawiedliwości". Nie należy zakładać oczywiście, że "Birds of Prey" spotka taki sam los, ale doniesienia ze strony pojedynczych osób powinniśmy traktować raczej z przymrużeniem oka. 

Czy Margot Robbie i jej damski gang staną na wysokości zadania, dostarczając fanom naprawdę dobry film o antybohaterkach? Tego dowiemy się za kilka miesięcy - tak jak wspomnieliśmy, "Birds of Prey" trafi do kin 7 lutego 2020 roku.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.