"Birds of Prey" - pojawił się pierwszy plakat filmu z Margot Robbie

18.09.2019 11:05
Harley Quinn|undefined Fot. kadr z filmu "Suicide Squad"/Warner Bros.

DC nareszcie pokazało pierwszy oficjalny plakat nadchodzącej produkcji "Birds of Prey", która opowie o przygodach Harley Quinn po rozstaniu z Jokerem. Zobaczcie materiał promocyjny.

Warner Bros. rozpoczęło poważną promocję "Birds of Prey" z okazji premiery "To: Rozdział 2". Wówczas do sieci trafił pierwszy teaser, który pokazywany był przed premierowymi seansami kontynuacji horroru z 2017 roku. Zwiastun wyciekł do sieci w dobrej jakości i kilka tygodni później twórcy postanowili pokazać kolejny oficjalny materiał z nadchodzącego filmu, którym jest plakat "Birds of Prey".

Birds of Prey - oto pierwszy plakat

Ku niczyjemu zaskoczeniu, główną postacią na plakacie "Birds of Prey" jest Harley Quinn (w tej roli oczywiście Margot Robbie). Reszta obsady również pojawia się na materiale, ale w formie latających... aniołków? Całość jest kolorowa i pokazuje nam czego spodziewać się po nadchodzącym filmie z Margot Robbie w roli głównej. Zobaczcie pierwszy oficjalny zwiastun "Birds of Prey":

Przeczytaj także

Kto wie, może to oznacza, że niedługo do sieci trafi oficjalny zwiastun "Birds of Prey". Premiera zbliża się wielkimi krokami, a na razie do tej pory widzieliśmy jedyne krótkie teasery produkcji. Z drugiej strony twórcy prowadzą teraz dokrętki, więc może Warner Bros. chce doczekać końca procesu zdjęciowego? O tym niedługo się przekonamy.

"Birds of Prey" pojawi się w kinach 7 lutego 2020 roku. W obsadzie oprócz Margot Robbie pojawią się również: Ewan McGregor, Mary Winstead, Jurnee Smollett-Bell i Rosie Perez. 

Zobacz także: "Birds of Prey" - film z Margot Robbie doczekał się pierwszych reakcji. DC szykuje kolejny hit?

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.