"Birds of Prey" - wyciekł teaser promujący produkcję z Margot Robbie w roli głównej

05.09.2019 14:28
Birds of Prey|undefined Fot. kadr z filmu "Birds of Prey"/Warner Bros.

Specjalny materiał został przygotowany z okazji premiery filmu "To: Rozdział 2", która odbędzie się już 6 września. Teaser trafił jednak już do sieci i możemy go obejrzeć na Twitterze.

W sieci pojawił się oficjalny teaser "Birds of Prey" z Margot Robbie w roli Harley Quinn i Ewanem McGregorem grającym złoczyńcę o pseudonimie Black Mask. Materiał wyciekł dosłownie kilka dni przed premierą "Tego: Rozdział 2" - jest on bowiem przeznaczony tylko do kin i miał być wyświetlany właśnie przed premierowymi pokazami horroru na podstawie dzieła Stephena Kinga. 

Birds of Prey - w sieci pojawił się zwiastun

Dlatego też na początku witają nas czerwone balony i muzyka z filmu "To", która ma nas wprawić w nieco niekomfortowy stan. Chwilę później na ekranie pojawia się jednak Margot Robbie w roli Harley, która przebija balony swoim młotem i oznajmia wszystkim widzom:

Mam dosyć tych je*anych klaunów!

Przeczytaj także

Linia dialogowa jest oczywiście nawiązaniem nie tylko do Pennywise'a (w końcu teaser będzie pokazywany przez "Tym: Rozdział 2"), ale także Jokera - Harley ma w "Birds of Prey" dochodzić do siebie po związku z Jokerem i próbuje ułożyć sobie na nowo życie (być może nawet po tej prawej stronie prawa). Oprócz tego widzimy przebitki z tytułową grupą bohaterek oraz Black Maskiem, który śmieje się do rozpuku. Zobaczcie krótki teaser:

Film "Birds of Prey (And The Fantabulous Emacipation Of One Harley Quinn)" zadebiutuje w kinach już w lutym 2020 roku.

Zobacz także: Ruszyły dokrętki do "Birds of Prey". Harley Quinn wróciła na plan

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.