"Black Adam" nadchodzi. Dwayne Johnson miażdży przeciwników w zwiastunie filmu [WIDEO]

08.06.2022 16:21
"Black Adam" nadchodzi. Dwayne Johnson miażdży przeciwników w zwiastunie filmu [WIDEO] Fot. VALERIE MACON/AFP/East News

"Hierarchia władzy w uniwersum DC niedługo całkowicie się zmieni" - przyszedł czas na to, by zobaczyć tego przedsmak. W sieci pojawił się bowiem zwiastun nadchodzącego filmu "Black Adam" z Dwayne'em Johnsonem w roli głównej.

Dwayne Johnson jako Black Adam w zwiastunie nowego filmu DC Comics

Początkowo mogliśmy te buńczuczne zapowiedzi traktować jako marketingową zagrywkę, ale teraz wygląda na to, że gwiazdor miał rację. W sieci pojawił się bowiem zwiastun nowego filmu z Dwaynem Johnsonem i ten zapowiada nam nowy rodzaj antybohatera we współczesnym kinie komiksowym.

Polecamy

Historia antybohatera jest dość skomplikowana. Tysiące lat temu, czarodziej Shazam wybrał na swojego czempiona Teth-Adama, zwanego Mighty Adamem. Ten z początku był bohaterem, jak Shazam/Kapitan Marvel, Billy Batson. Jednak władza korumpuje, a absolutna władza korumpuje absolutnie. Stał się Black Adamem, a Shazam skazał go na wygnanie i uwięził. 

W końcu zostaje uwolniony - wówczas staje przed pytaniem: czy chce się zemścić na ludzkości, czy może jednak odkupić swoje winy, za które skazano go na banicję?

Przedsmak widowiska możecie zobaczyć niżej - oto zwiastun filmu "Black Adam": 

Polecamy

Reżyserem filmu jest Jaume Collet-Serra, natomiast scenariusz przygotowali Adam Sztykiel, Rory Haines i Sohrab Noshirvani.

W filmie "Black Adam" wystąpią jeszcze Aldis Hodge jako Hawkman, Noah Centineo jako Atom Smasher, Quintessa Swindell jako Cyclone oraz Pierce Brosnan jako Dr. Fate. Obecnie data premiery filmu została ustalona na 21 października 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.