"Black Panther 2" będzie "naprawdę wyjątkowym filmem" - tak twierdzi jeden z gwiazdorów

21.07.2021 14:12
"Black Panther 2" będzie "naprawdę wyjątkowym filmem" - tak twierdzi jeden z gwiazdorów Fot. Marvel/Walt Disney Studios Motion Pictures/Courtesy Everett Collection/East News

Winston Duke niedawno zaczął pracę przy filmie "Black Panther: Wakanda Forever", który jest kręcony w Atlancie w studiach imienia Tylera Perry'ego. Z tej okazji aktor zdradził kilka szczegółów na temat zdjęć do nadchodzącej produkcji Marvel Studios.

Black Panther 2 będzie "naprawdę wyjątkowym filmem"?

Gwiazdor "Black Panther" wyjawił w rozmowie z Collider, że ten film znaczy dla wszystkich osób, które są zaangażowane w produkcję Marvela. Oczywiście śmierć Chadwicka Bosemana mocno wpłynęła na aktorów i ekipę, a powrót na plan zdjęciowy do kontynuacji filmu okazał się być bardzo emocjonalny.

Polecamy

To wszystko ma według Duke'a wpłynąć na to, że film będzie "naprawdę wyjątkowy":

Samo czytanie scenariusza było dla nas kompletnie emocjonalne. Tak samo zresztą powrót na ten plan filmowy i zobaczenie tych twarzy. Ale teraz jesteśmy już prawie jak rodzina, więc razem przechodzimy przez ten proces i tworzymy coś naprawdę wyjątkowego.

Duke powróci w "Black Panther: Wakanda Forever" wraz z gwiazdami poprzedniego filmu: Lupitą Nyong'o, Martinem Freemanem, Angelą Bassett i Danai Gurirą. Spodziewamy się również, że w produkcji powrócą Letitia Wright, Daniel Kaluuya, a także Florence Kasumba.

Polecamy

Panowie Ryan Coogler (reżyser) i Kevin Feige (producent) jasno zaznaczyli, że zrealizowanie filmu będzie trudne, ale wiedzą, że obsada i wszyscy ludzie zaangażowani w projekt dadzą z siebie wszystko:

To oczywiście będzie cholernie trudne i emocjonalne bez Chada. Ale wszyscy są też podekscytowani tym, że możemy ponownie pokazać światu Wakandę. Zrobimy wszystko w naszej mocy, aby Chad był z nas dumny.

"Black Panther: Wakanda Forever" pojawi się w kinach 8 lipca 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.