"Black Widow": gwiazda kolejnej produkcji Marvela zdradziła, jak będzie wyglądał film

20.11.2019 13:14
Black Widow|undefined Fot. materiały promocyjne

"Black Widow" będzie pierwszym filmem Fazy Czwartej MCU. Florence Pugh, która zadebiutuje w filmach Marvela, opowiedziała, jak będzie wyglądała ta produkcja.

Rok 2020 będzie ważny dla fanów filmów Marvel Studios. W maju do kin trafi "Black Widow" - solowa produkcja o jednej z oryginalnych członkiń Avengers i zarazem pierwszy tytuł Fazy Czwartej. Aktorka Florence Pugh, która wcieli się w Yelenę Belovą, postanowiła zdradzić, czego możemy spodziewać się po nadchodzącej produkcji.

"Black Widow" - Florence Pugh opowiedziała o nowym filmie Marvela

Chociaż Black Widow poświęciła życie, by Hawkeye mógł zdobyć Kamień Duszy, bohaterka, w którą wciela się Scarlett Johansson, powróci w 24. filmie rozgrywającym się w MCU. Nie będzie jednak jedyną postacią o morderczym pseudonimie. Inną Black Widow zagra Florence Pugh, której natura nie jest na razie jasno określona. Zresztą w komiksach Yelena Belova często zmienia strony, po których stoi.

Przeczytaj także

Aktorka rozmawiała z Variety na temat nadchodzącego filmu. Czego możemy spodziewać się po "Black Widow". Pugh powiedziała też o kulisach powstawania produkcji. 

Myślę, że zrobiliśmy coś bardzo surowego i bolesnego i pięknego i uważam, że ludzie będą naprawdę zaskoczeni premierą tego niesamowitego filmu akcji. Wiem, że wielu ludzi podejdzie do tego filmu emocjonalnie, ponieważ Black Widow miała bardzo szorstkie zakończenie, ale dała też wyjątkową naukę i robiła to przez 10 lat w pozostałych filmach. Z tego powodu ten film będzie wyjątkowy. A ja musiałam tam być i patrzeć, jak wykonuje te wszystkie popisy kaskaderskie. Ten film jest o niej.

To było jedno z najdziwniejszych, najbardziej szalonych i niezwykłych doświadczeń. Zakończyłam zdjęcia około trzech tygodni temu. Dostałam rolę w marcu, zaczęłam przygotowania w kwietniu, a potem przez całe lato kręciliśmy. Zdjęcia był w Londynie, Budapeszcie, Maroko, a potem na trochę pojechaliśmy do Atlanty.

Wygląda na to, że "Black Widow" będzie dokładnie takim filmem, na jaki czekają wierni fani Natashy Romanoff. Po raz pierwszy widzowie będą mieli okazję zobaczyć solowe przygody tajnej agentki. Tym razem na jej drodze stanie tajemniczy Taskmaster. Pojawi się cały oddział agentek szkolonych w programie Red Room. Zobaczymy również dwie nowe postacie Melinę oraz rosyjskiego herosa pokroju Kapitana Ameryki - Red Guardiana.

Przeczytaj także

"Black Widow" - kiedy premiera?

Na film w reżyserii Cate Shortland będziemy musieli jeszcze poczekać. Światowa premiera "Black Widow" została zapowiedziana na 1 maja 2020 roku. Oprócz Johansson i Pugh na w obsadzie pojawią się David Harbour, Rachel Weisz, O.T. Fagbenle, Ray Winstone oraz William Hurt.

Przeczytaj także

Zobacz też: Czy Marvel Studios pracuje nad dwoma kolejnymi filmami Fazy Piątej?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.