"Black Widow" - pierwszy zwiastun nowego filmu Marvela

03.12.2019 09:44
Black Widow|undefined Fot. kadr z filmu Black Widow

W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź filmu "Black Widow". W roli głównej powróciła Scarlett Johansson. Jak prezentuje się kolejna produkcja Marvel Studios?

Długo wyczekiwany pierwszy zwiastun "Black Widow" w końcu trafił do internetu. Scarlett Johansson powróciła jako członkini Avengers w swoich solowych przygodach rozgrywających się w przeszłości. Jak prezentuje się zapowiedź filmu?

"Black Widow" - pierwszy zwiastun filmu Marvela?

Nadchodzi nowy rozdział w historii Marvel Studios. Jego początkiem będzie film "Black Widow", w którym w końcu poznamy kilka tajemnic z przeszłości Natashy Romanoff. Czeka nas dużo akcji i wielu nowych bohaterów.

Jak widać, akcja filmu będzie dotyczyć powrotu Black Widow do ojczyzny - Rosji. Prawdopodobnie zostanie wysłana na tajną misję przez Thaddeusa Rossa. Na miejscu spotka dawnych  przyjaciół - przybraną siostrę Yelenę Belovą, tajemniczą Melinę oraz rosyjskiego superbohatera Red Guardiana. Na jej drodze stanie jednak nowe zagrożenie - Taskmaster oraz oddział innych agentek szkolonych przez Red Room.

Przeczytaj także

"Black Widow" nie będzie typowym kinem superbohaterskim. Zobaczymy raczej szpiegowski film akcji, pełny niesamowitych scen walki, pościgów i wybuchów. Nie zabraknie jednak charakterystycznego dla Marvel Studios humoru. Jeśli już przy nim jesteśmy, nie wypada nie wspomnieć, że fani komiksów Marvela będą w siódmym niebie, ponieważ wcielający się w Red Guradiana David Harbour ma na sobie kostium! W pierwszym ujęciu pojawia się też panorama Budapesztu, więc nie wykluczone, że zobaczymy w końcu słynną misję, w której Natasha brała udział z Hawkeyem. Heros też zresztą występuje w zwiastunie, ale na razie tylko we fragmencie pochodzącym z "Avengers". Na razie nie wiadomo, czy Jeremy Renner powróci do swojej roli. Pojawia się też nowy kostium tytułowej bohaterki.

W sieci pojawił się też nowy plakat produkcji.

Przeczytaj także

"Black Widow" - kiedy premiera?

Film w reżyserii Cate Shortland trafi na ekrany kin już 1 maja 2020 roku. W rolach głównych oprócz Johnasson i Harboura zobaczymy Rachel Weisz, Williama Hurta, Florence Pugh oraz O-T Fagbenle'a.

Przeczytaj także

Zobacz też: "Black Widow": Robert Downey Jr. ponownie w roli Iron Mana

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.