"Black Widow": w filmie powróci kolejna postać z produkcji Marvela

02.10.2019 09:50
Iron Man 2|undefined Fot. kadr z filmu Iron Man 2

Trwają zdjęcia do filmu "Black Widow". W sieci pojawiły się nowe fotografie z planu, na których widać aktora dobrze znanego widzom produkcji Marvel Studios. Kto to?

Pierwszym filmem Fazy Czwartej Marvel Studios będzie solowa historia opowiadająca o jednej z członkiń oryginalnego składu Avengers - Black Widow. Obecnie trwają zdjęcia do produkcji o Natashy Romanoff. Do internetu trafiły fotografie, na których pojawia się aktor dobrze znany wszystkim fanom MCU - William Hurt, który ponownie wcieli się w Thaddeusa "Thunderbolta" Rossa.

"Black Widow" - w filmie powróci Thunderbolt Ross

W nadchodzącej produkcji Marvela zobaczymy wiele nowych twarzy, między innymi aktora ze "Stranger Things" - David Harbour, gwiazda "Faworyty" - Rachel Weisz oraz znana z horroru "Midsommar. W biały dzień" Florence Pugh. Główną rolę zagra oczywiście Scarlett Johnasson, ale powrócą też gwiazdy poprzednich filmów. Najnowsze zdjęcia z planu wskazują na to, że ponownie zobaczymy Thunderbolta Rossa.

Hurt po raz pierwszy wcielał się w postać generała w 2008 roku w filmie "Incredible Hulk". To właśnie on usiłował schwytać Zielonego Giganta. Występował też w kolejnych produkcjach Marvela jako sekretarz stanu. To właśnie on naciskał na superbohaterów, by podpisali Porozumienia Sokovii. Pojawił się też w dwóch ostatnich częściach "Avengers". Między innymi był obecny na pogrzebie Tony'ego Starka.

Przeczytaj także

"Black Widow" ma się rozgrywać tuż po wydarzeniach z trzeciej części "Kapitana Ameryki", więc dołączenie Hurta do obsady filmu ma dużo sensu. Charles Murphy z podcastu Murphy’s Law twierdzi, że aktor nie spotka się z tytułową bohaterką. Według przewidywań występ aktora ma się ograniczyć do sceny po napisach, w której odwiedzi Yelenę Belovę - drugą Black Widow i zaoferuje jej dołączenie do Thunderbolts.

Przeczytaj także

W komiksach była to drużyna złożona ze zreformowanych złoczyńców, którą prowadził Baron Zemo. Oczywiście w filmie geneza zespołu może wyglądać zupełnie inaczej, zresztą pseudonim wojskowego idealnie pasuje do nazwy nowego zespołu, który byłby alternatywą dla Avengers. Ross wykazywał już autorytarne zapędy w stosunku do superbohaterów, więc taki scenariusz jest całkiem prawdopodobny. Czy jednak się spełni? 

Przeczytaj także

"Black Widow" - kiedy premiera?

Film w reżyserii Cate Shortland trafi na ekrany kin już 1 maja 2020 roku. Na razie twórcy trzymają szczegóły fabularne produkcji w tajemnicy. Fani muszą więc uzbroić się w cierpliwość i poczekać na pierwszy zwiastun filmu, który ma szansę zadebiutować jeszcze w roku 2019.

Przeczytaj także

Zobacz też: "Black Widow" - Scarlett Johansson w nowym kostiumie na pierwszym plakacie kolejnego filmu Marvela

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.