Bóg i masturbacja w zwiastunie komedii "Yes, God, Yes". W roli głównej gwiazda "Stranger Things"

30.06.2020 13:38
Foto: materiały prasowe Vertical|undefined Fot. materiały prasowe Vertical

W sieci ukazał się kolejny zwiastun chwalonego komedio-dramatu "Yes, God, Yes". W rolach głównych gwiazdy hitów Netfliksa.

"Yes, God, Yes" to przewrotny i nasączony specyficznym poczuciem humoru komedio-dramat o odkrywaniu własnej seksualności. W sieci ukazał się właśnie najnowszy zwiastun.

"Yes, God, Yes" - zwiastun

Zwiastun filmu "Yes, God, Yes" prezentuje się następująco:

Główną bohaterką jest tutaj Alice, nastoletnia uczennica katolickiej szkoły, która odkrywa uroki własnoręcznego zaspokajania swojego popędu seksualnego. Niestety, otaczające ją środowisko wywiera na niej coraz większą presję, wpędzając w poczucie winy. Z czasem dziewczyna odkrywa, że nic nie jest takim, jak się na pozór wydaje i zaczyna zupełnie inaczej postrzegać swoje otoczenie.

Przeczytaj także

W roli głównej wystąpiła Natalia Dyer, znana głównie z roli Nancy Wheeler w serialu "Stranger Things". Na ekranie towarzyszą jej: Alisha Boe ("Trzynaście powodów"), Timothy Simons, Wolfgang Novogratz, Susan Blackwell, Francesca Reale oraz Donna Lynne Champlin. Reżyserką jest Karen Maine, która napisała również scenariusz. "Yes, God, Yes" trafi na platformy VoD już 24 lipca 2020 roku

Przeczytaj także
Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.