Bohater „Nienawistnej ósemki” wrogiem Lary Croft

Robert Skowronski
08.12.2016 09:20
|north Fot. materiały prasowe

Walton Goggins, który dał się poznać m.in. jako szeryf Chris Mannix w 8. filmie Quentina Tarantino, stanie naprzeciwko Alicii Vikander.

„Tomb Raider” w reżyserii Roara Uthauga wejdzie na ekrany 16 marca 2018 roku. Do tej pory wiedzieliśmy jedynie o tym kto wcieli się w Larę Croft, reszta obsady była nieznana. Wiadomo już kto będzie filmowym szwarccharakterem. Rolę otrzymał wymieniony Walton Goggins, którego mogliśmy oglądać m.in. w „Django”, „Lincolnie” czy też „Maczeta zabija”.

Jeżeli nie pamiętacie oblicza aktora, to oto mała ściąga:

Scenariusz do „Tomb Raidera” tworzy Geneva Robertson-Dworet („Transformers 5”). Roar Uthaug wyznał, że tworząc swój film o archeolog ma zamiar inspirować się ostatnimi grami komputerowymi opowiadającymi o Larze Croft, w którym ukazana została ludzka twarz bohaterki.

Wiele szczegółów projektu pozostaje wciąż nieznanych. Jednak Graham King, producent filmu, opowiedział nieco o historii jaka ma być przedstawiona na ekranie

Nazywamy to „powrotem do korzeni”. Mamy tu młodą Larę Croft, która próbuje dowiedzieć się czy jej ojciec żyje. Jest to bardzo emocjonalna strona i myślę, że to z tego powodu Alicia była tym filmem zainteresowana. Wydaje mi się, że sposób prowadzenia historii jest naprawdę dobry i że mamy odpowiednią ekipę oraz świetnego reżysera i będziemy świetne się bawić przy tworzeniu takiego filmu.

Posłuchajcie wypowiedzi twórcy:

Według nieoficjalnych informacji obraz będzie miał tytuł „Shadow of the Tomb Raider”. Tak przynajmniej można wnioskować po zdjęciu, które z początkiem listopada 2016 roku obiegło sieć. 

Tomb Raider powstał w latach 90. jako seria gier komputerowych. Protagonistką jest Lara Croft – brytyjska archeolog poszukująca starożytnych skarbów. Pierwsza odsłona wydanego przez firmę Eidos tytułu ukazała się w 1996 roku. Rok później na jej podstawie powstał komiks, a w 2001 roku film, w którym główną rolę dostała Angelina Jolie.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.