Bohater „Nienawistnej ósemki” wrogiem Lary Croft

Robert Skowronski
08.12.2016 09:20
|north Fot. materiały prasowe

Walton Goggins, który dał się poznać m.in. jako szeryf Chris Mannix w 8. filmie Quentina Tarantino, stanie naprzeciwko Alicii Vikander.

„Tomb Raider” w reżyserii Roara Uthauga wejdzie na ekrany 16 marca 2018 roku. Do tej pory wiedzieliśmy jedynie o tym kto wcieli się w Larę Croft, reszta obsady była nieznana. Wiadomo już kto będzie filmowym szwarccharakterem. Rolę otrzymał wymieniony Walton Goggins, którego mogliśmy oglądać m.in. w „Django”, „Lincolnie” czy też „Maczeta zabija”.

Jeżeli nie pamiętacie oblicza aktora, to oto mała ściąga:

Scenariusz do „Tomb Raidera” tworzy Geneva Robertson-Dworet („Transformers 5”). Roar Uthaug wyznał, że tworząc swój film o archeolog ma zamiar inspirować się ostatnimi grami komputerowymi opowiadającymi o Larze Croft, w którym ukazana została ludzka twarz bohaterki.

Wiele szczegółów projektu pozostaje wciąż nieznanych. Jednak Graham King, producent filmu, opowiedział nieco o historii jaka ma być przedstawiona na ekranie

Nazywamy to „powrotem do korzeni”. Mamy tu młodą Larę Croft, która próbuje dowiedzieć się czy jej ojciec żyje. Jest to bardzo emocjonalna strona i myślę, że to z tego powodu Alicia była tym filmem zainteresowana. Wydaje mi się, że sposób prowadzenia historii jest naprawdę dobry i że mamy odpowiednią ekipę oraz świetnego reżysera i będziemy świetne się bawić przy tworzeniu takiego filmu.

Posłuchajcie wypowiedzi twórcy:

Według nieoficjalnych informacji obraz będzie miał tytuł „Shadow of the Tomb Raider”. Tak przynajmniej można wnioskować po zdjęciu, które z początkiem listopada 2016 roku obiegło sieć. 

Tomb Raider powstał w latach 90. jako seria gier komputerowych. Protagonistką jest Lara Croft – brytyjska archeolog poszukująca starożytnych skarbów. Pierwsza odsłona wydanego przez firmę Eidos tytułu ukazała się w 1996 roku. Rok później na jej podstawie powstał komiks, a w 2001 roku film, w którym główną rolę dostała Angelina Jolie.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.