Bohaterowie „Avengers: Infinity War” na pojedynczych plakatach do filmu

Sergiusz Kurczuk
05.04.2018 11:05
Spider-Man, Iron Man i Black Panther - plakaty Avengers: Infinity War|undefined Fot. materiały prasowe

„Avengers: Infinity War” nadciąga wielkimi krokami. W sieci pojawiło się ponad 20 plakatów przedstawiających najważniejszych herosów z nowego filmu Marvel Studios. 

3. część filmowych przygód Avengers trafi do kin już niedługo. W związku z tym promocja najnowszej produkcji Marvel Studios ruszyła pełną parą. Do tej pory pojawiły się 2 zwiastuny, kilka plakatów oraz zapowiedziano gadżety związane z filmem. Główni bohaterowie zostali też zaprezentowani na okładkach znaczących amerykańskich czasopism. Tym razem w sieci zaprezentowano materiały prosto od wytwórni. Pojawiły się nowe plakaty, przedstawiające wszystkich najważniejszych bohaterów, występujących w „Avengers: Infinity War”. Każdy z nich dostał solowy plakat, dzięki czemu możemy przyjrzeć się nowym kostiumom postaci. Herosi pozują jednak bez masek. 

„Avengers: Infinity War” - plakaty z bohaterami

Na oficjalnym Twitterze „Avengers” zamieszczono 22 plakaty przedstawiających każdego z herosów, którzy zmierzą się z potężnym Thanosem. Nie mogło zabraknąć oczywiście pierwszego składu supergrupy. Mamy więc Kapitana Amerykę (Chris Evans), Iron Mana (Robert Downey Jr.), Black Widow (Scarlett Johansson), Hulka (Mark Ruffalo) i Thor (Chris Hemsworth). Są również postacie, które dołączyły do drużyny podczas wydarzeń z „Age of Ultron”, czyli Scarlet Witch (Elizabeth Olsen) i Vision (Paul Bettany). Nie zabrakło też herosów wspierających Avengers, takich jak War Machine (Don Cheadle), Bucky (Sebastian Stan) i Falcon (Anthony Mackie). 

Wśród herosów, którzy pojawią się w „Avengers: Infinity War”, wystąpią również bohaterowie znani z osobnych filmów Marvel Studios. Będzie więc protegowany Tony'Ego Starka, czyli Spider-Man (Tom Holland), przedstawiciele sztuk magicznych - Doktor Strange (Benedict Cumberbatch) i Wong (Benedict Wong), Strażnicy Galaktyki w składzie: Star-Lord (Chris Pratt), Gamora (Zoe Saldana), Groot (Vin Diesel), Rocket Raccoon (Bradley Cooper), Drax (Dave Bautista) Mantis (Pom Klementieff) i Nebula (Karen Gillan), a także Black Panther (Chadwick Boseman) i jego świta: Shuri (Letitia Wright) oraz Okoye (Danai Gurira).

„Avengers: Infinity War” - gdzie jest Hawkeye?

Wierni fani filmów o największych herosów świata na pewno zachodzą w głowę, gdzie podział się jeszcze jeden z ojców założycieli Avengers. Chodzi oczywiście o Hawkeye'a (Jeremy Renner), który ma wystąpić w filmie, ale nie pojawia się na żadnym materiale marketingowym. Twórcy obiecują, że poświęcą łucznikowi czas w „Avengers: Infinity War”, ale jego wątek będzie dział się równolegle do walki z Thanosem. Prawdopodobnie ponownie zobaczymy rodzinę bohatera. Możliwe też, że rozpocznie się przemiana Hawkeye'a, która ma nastąpić w „Avengers 4”

Jeden z fanów postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i zaprezentować własną wersję plakatu z Hawkeyem.

Film trafi do polskich kin już 25 kwietnia 2018 roku. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.