Być jak Freddie Mercury – Rami Malek o roli lidera Queen w filmie „Bohemian Rhapsody” [WIDEO]

Natalia Hluzow
03.10.2018 17:17
Rami Malek jako Freddie Mercury|undefined Fot. kadr z wideo

Najnowszy materiał wideo promujący film „Bohemian Rhapsody” skupia się na postaci Freddiego Mercury’ego, w którą w brawurowy sposób wcielił się Rami Malek.

„To jedna z najlepszych kreacji aktorskich, jakie widziałem od bardzo długiego czasu.” mówi w nowym materiale promującym film „Bohemian Rhapsody” jego producent, Graham King. Dodaje też, że kiedy po raz pierwszy spotkał się z aktorem pomyślał: „Wow. To jest Freddie”. Mowa oczywiście o Ramim Maleku i jego wyjątkowej roli lidera grupy Queen, w której będziemy podziwiać go już w listopadzie 2018.

>>> ZOBACZ TEŻ: Teaser „Bohemian Rhapsody” zmontowany w rytm „Show Must Go On” <<<

„Becoming Freddie”: Rami Malek o roli w filmie „Bohemian Rhapsody”

W związku ze zbliżającą się premierą filmu o Freddiem Mercurym i Queen, w sieci pojawiają się już nie tylko kolejne zwiastuny „Bohemian Rhapsody”, ale także materiały dodatkowe związane z produkcją. Najnowszy z nich dotyczy trudnej roli, jaką wziął na swoje barki Rami Malek, kiedy zdecydował się zagrać jedną z największych legend rocka.

Sam aktor przyznaje, że czuł się jednocześnie zaszczycony i przerażony tak wielkim wyzwaniem. Producent filmu i pozostali członkowie obsady zapewniają jednak, że strach był niepotrzebny - Malek z rolą Mercury'ego poradził sobie śpiewająco.

W poniższym materiale zobaczycie nie tylko wypowiedzi aktorów i twórców, ale także niepublikowane dotychczas ujęcia z „Bohemian Rhapsody” oraz zakulisowe materiały z planu:

>>> SPRAWDŹ TEŻ: Jakie niewydane nagrania Queen znajdą się na soundtracku „Bohemian Rhapsody”? <<<

„Bohemian Rhapsody” – kiedy premiera filmu o Queen?

Rami Malek jako Freddie Mercury będzie błyszczał na ekranach polskich kin od 2 listopada 2018 roku. Partnerować mu będą Gwylim Lee jako Brian May, Ben Hardy jako Roger Taylor, Joe Mazzello jako John Deacon, Allen Leech jako Paul Prenter, Aaron McCusker jako Jim Hutton oraz Lucy Boynton jako Mary Austin. Reżyserią po zwolnieniu Briana Singera zajął się Dexter Fletcher, który stanął także za kamerą filmu o Eltonie Johnie.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.