„Bohemian Rhapsody”: zespół Queen na nowych zdjęciach z filmu. Aktorzy łudząco przypominają muzyków

Natalia Hluzow
27.04.2018 12:28
Queen|undefined Fot. Gill Allen/REX/Shutterstock

Podczas CinemaConu w Las Vegas zaprezentowano pierwszy teaser oraz nowe zdjęcia z „Bohemian Rhapsody”, w którym Rami Malek wcieli się w Freddiego Mercury’ego. 

Po grudniowych zmianach w fotelu reżyserskim oraz przesunięciu daty premiery, projekt „Bohemian Rhapsody” powraca na właściwe tory. Pierwszy teaser filmu oraz nowe fotosy zostały zaprezentowane podczas CinemaConu odbywającego się w kwietniu 2018 w Las Vegas. Trzeba przyznać, że obsada w rolach członków grupy Queen prezentuje się znakomicie.

„Bohemian Rhapsody”: filmowi członkowie zespołu Queen na pierwszych zdjęciach

Teaser filmu biograficznego o Freddiem Mercurym niestety nie pojawił się jeszcze w sieci, ale już same zdjęcia dają przedsmak bardzo dopracowanego widowiska, którego twórcy starali się jak najwierniej przedstawić bohaterów filmu. Dwa nowe fotosy zostały udostępnione na oficjalnym Twitterze grupy Queen:

Nowe zdjęcie z filmu (1). Rami Malek (Freddie Mercury) i Gwilym Lee (Brian May) gwiazdami „Bohemian Rhapsody” produkcji 20th Century Fox (photo: Alex Bailey). Więcej szczegółów na queenonline.com

Nowe zdjęcie z filmu (2). Gwilym Lee (Brian), Ben Hardy (Roger), Rami Malek (Freddie) & Joe Mazzello (John) gwiazdami „Bohemian Rhapsody” od 20th Century Fox. Więcej szczegółów na queenonline.com

Rami Malek o roli Freddiego Mercury’ego

Podczas prezentacji na CinemaConie przemówił też odtwórca głównej roli, Rami Malek. Wyjawił, że wcielanie się we Freddiego Mercury’ego było największym wyzwaniem w jego karierze:

Kiedy dostałem tę rolę, pomyślałem: „O mój boże, to może być występ definiujący karierę.” A dwie minuty później pomyślałem „To może być występ zabijający karierę”.

Aktor przyznał też, że najtrudniej było mu uchwycić to, jak artysta wypełniał muzykę jednocześnie „bólem i pięknem”.

„Bohemian Rhapsody” - kiedy premiera?

W filmie „Bohemian Rhapsody” wystąpią: Rami Malek jako Freddie Mercury, Gwylim Lee jako Brian May, Ben Hardy jako Roger Taylor i Joe Mazzello jako John Deacon. Nowym reżyserem po zwolnieniu Bryana Singera został Dexter Fletcher. Nowa data premiery została ustalona na 2 listopada 2018 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.