"Bombshell": Kidman, Theron i Robbie w pełnym zwiastunie filmu o skandalu w Fox News

16.10.2019 10:04
Foto: kadr ze zwiastuna filmu Fot. kadr ze zwiastuna filmu "Bombshell" / Lionsgate Movies

W sieci pojawił się pełny zwiastun filmu "Bombshell", opowiadającego o słynnej aferze w Fox News. Kiedy ukaże się w kinach?

"Bombshell" (pol. "Gorący temat") to najnowszy film Jaya Roacha, traktujący o skandalu związanym z osobą Rogera Ailesa - człowieka, dzięki któremu FOX News stał się najpopularniejszym kanałem informacyjnym w USA. W sieci ukazał się pełny zwiastun filmu, przedstawiający zniewalające Nicole Kidman, Margot Robbie i niemalże niemożliwą do rozpoznania Charlize Theron, w rolach współpracownic Ailesa .

"Bombshell"  - zwiastun

Zwiastun filmu "Bombshell" prezentuje się następująco:

"Bombshell" - fabuła

W 2016 roku pod adresem Rogera Ailesa padły zarzuty o molestowanie seksualne. Jego ofiarami miały być współpracownice. Afera doprowadziła ostatecznie do odejścia Rogera z FOX News ze zdumiewającą, bo wynoszącą 40 milionów dolarów, odprawą.

Przeczytaj także

"Bombshell" - obsada

Nicole Kidman wystąpiła w "Bombshell" w roli Gretchen Carlson - prezenterki, która została zwolniona po tym, jak odmówiła szefowi romansu. Charlize Theron poznamy tutaj jako znaną dziennikarkę Megyn Kelly. Margot Robbie pojawi się z kolei jako Kayla Pospisil, fikcyjna producentka, stworzona na potrzeby filmu. W Rogera Ailesa wcielił się John Lithgow. Oprócz nich, w obsadzie znaleźli się Allison Janney jako Susan Estrich, Malcolm McDowell jako Rupert Murdoch, Connie Britton jako Beth Ailes, Elisabeth Röhm jako Martha MacCallum, Spencer Garrett jako Sean Hannity, Alanna Ubach jako Jeanine Pirro oraz Alice Eve jako Ainsley Earhardt. 

Przeczytaj także

"Bombshell" - kiedy premiera?

Reżyserem filmu "Bombshell" jest Jay Roach, scenariusz zaś napisał Charles Randolph, laureat Oscara za scenariusz do filmu "Big Short". Polska premiera filmu odbędzie się 17 stycznia 2020 roku

Zobacz też: Najlepsze filmy na faktach. Historie, które wydarzyły się naprawdę. "Wilk z Wall Street" i inne 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.