"Bombshell": Margot Robbie, Nicole Kidman i Charlize Theron w teaserze filmu o aferze FOX News

22.08.2019 15:11
Foto: kadr ze zwiastuna filmu Fot. kadr ze zwiastuna filmu "Bombshell"/ Denver and Delilah Productions

W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź filmu "Bombshell", przedstawiającego historię byłego szefa stacji FOX News, oskarżonego o molestowanie seksualne.

Latem 2019 roku ukazał się serial z Russellem Crowleyem w roli głównej, przedstawiający historię niedawno zmarłego założyciela telewizji Fox News - Rogera Ailesa. W związku z oskarżeniami o molestowanie seksualne był on zmuszony odejść z telewizji Fox. Teraz w sieci zadebiutował pierwszy teaser filmu poruszającego tę samą tematykę. Kogo zobaczymy w "Bombshell"?

"Bombshell" - Robbie, Kidman i Theron w teaserze

Film skupi się na ukazaniu skandalu związanego z osobą Rogera Ailesa - człowieka, który uczynił FOX News najpopularniejszym kanałem informacyjnym w Stanach Zjednoczonych. W 2016 roku pod jego adresem padły oskarżenia o molestowanie seksualne. Ofiarami Ailesa miały być jego współpracownice. Skandal doprowadził do jego odejścia, z opiewającą na sumę 40 milionów dolarów odprawą.

"Bombshell" - obsada

W filmie "Bombshell" zobaczymy Margot Robbie, Charlize TheronNicole Kidman. Pierwsza z aktorek wystąpi jako fikcyjna producentka Kayla Pospisi, niemożliwa do rozpoznania Theron wcieli się w znaną dziennikarkę Megyn Kelly, zaś Kidman odegra rolę Gretchen Carlson - prezenterki stacji, która została zwolniona po tym, jak odmówiła szefowi romansu. Rogera Ailesa zagra John Lithgow.

Przeczytaj także

"Bombshell" - premiera i twórcy

Reżyserem filmu jest Jay Roach, zaś scenariusz wyszedł spod pióra Charlesa Randolpha, laureata Oscara za najlepszy scenariusz oryginalny za film "Big Short". Premiera filmu została zaplanowana na 27 grudnia 2019 roku.

Zobacz też: "Once Upon a Time in Hollywood" rasistowskim filmem? Tak twierdzi Kareem Abdul-Jabbar

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.