Historyczna chwila. Daniel Craig pożegnał się z Bondem na fotografii z ostatniego dnia zdjęciowego

27.10.2019 13:09
James Bond|north Fot. kadr z filmu No Time To Die

Padł ostatni klaps na planie "No Time To Die" - 25. części przygód Jamesa Bonda. Reżyser filmu zamieścił w sieci pożegnalne zdjęcie z Danielem Craigem.

Zakończyła się pewna era w życiu fanów Jamesa Bonda oraz samego odtwórcy słynnego Agenta 007. Daniel Craig był aktorem, który najdłużej wcielał się w szpiega Jej Królewskiej Mości, ale na wszystko przychodzi koniec. Zakończono zdjęcia do filmu "No Time To Die" - 25. części przygód Bonda i zarazem ostatniej produkcji z Craigem w głównej roli. 

"No Time To Die" - zakończono prace na planie "Bonda 25"

Na oficjalnym Twitterze serii pojawiło się nowe zdjęcie, przedstawiające reżysera Cary'ego Fukunagę wraz z Danielem Craigem. 

Reżyser i aktor stoją na planie "No Time To Die". Craig trzyma w dłoni klaps filmowy, a pod kurtką widzimy białą koszulę oraz muszkę - ikoniczne elementy garderoby tajnego agenta. Na twarzy gwiazdora nie ma żadnych siniaków i zadrapań, więc ostatnia scena raczej nie była fragmentem pełnym akcji, wybuchów, pościgów i innych niesamowitych wydarzeń. Sądząc po ciepłych ubraniach obu filmowców, prawdopodobnie nakręcono ją w Europie. 

Przeczytaj także

Sam Fukanaga również uczcił ostatni dzień na planie zdjęciowym "No Time To Die". Zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie klapsa z datą ostatniego ujęcia - 25 października 2019 roku. 

Biorąc pod uwagę rozmaite kłopoty produkcyjne, opóźniające realizację filmu, fani powinni się cieszyć, że przed twórcami została już tylko postprodukcja i ewentualne dokrętki. Oznacza to, że niebawem zobaczymy pierwszy zwiastun filmu. 

Przeczytaj także

"No Time To Die" - kiedy premiera filmu?

Początkowo film miał trafić do kin pod koniec roku 2019. Niestety przed rozpoczęciem zdjęć zmienił się reżyser, a podczas kręcenia doszło do kilku wypadków. Na szczęście udało się dokończyć pracę na planie. Oprócz Craiga w filmie wystąpili również Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rory Kinnear, Léa Seydoux, Ben Whishaw, Jeffrey Wright, Ana de Armas, Dali Benssalah, David Dencik i Billy Magnussen. W głównego antagonistę wcieli się Rami Malek. Premiera "Bonda 25" została zaplanowana na 2 kwietnia 2020 roku. W Polsce tytuł zadebiutuje dzień później. 

Przeczytaj także

Zobacz też: "Bond: No Time To Die" - zaprezentowano ikoniczny samochód agenta 007

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.