„Bond 25”: Helena Bonham Carter wcieli się w czarny charakter filmu?

Natalia Hluzow
04.06.2018 14:01
Helena Bonham Carter jako Marla Singer Fot. kadr z filmu Fight Club

Helena Bonham Carter ma na swoim koncie wiele ról złowrogich postaci. Czy swoje mroczne oblicze zaprezentuje również w 25. odsłonie serii o Agencie 007?

Helena Bonham Carter przez kilka lat mroziła krew w żyłach milionów fanów „Harry’ego Pottera” na całym świecie, wcielając się w sadystyczną Bellatrix Lestrange. Gnębiła zresztą nie tylko młodych adeptów sztuk magicznych, ale także Alicję w Krainie Czarów, gdzie kreowała postać Czerwonej Królowej. Nawet pozytywne bohaterki, w które wciela się aktorka, trudno nazwać sympatycznymi – wystarczy wspomnieć słynną Marlę Singer z „Fight Clubu”. Nie jest więc żadnym zaskoczeniem, że producenci „Bonda 25” w roli czarnego charakteru chcieliby zobaczyć właśnie Helenę Bonham Carter.

Beatrix Lestrange Fot. foto: kadr z filmu "Harry Potter i Insygnia Śmierci"

„Bond 25”: Helena Bonham Carter przeciwniczką Jamesa Bonda?

Jak podaje portal Mirror, Helena Bonham Carter znajduje się na szczycie listy aktorek, które są rozważane do roli antagonistki w najnowszym filmie o Agencie 007. Nieoficjalne źródła portalu podają, że wiele osób typuje do tej roli Angelinę Jolie, ale szefowie EON Productions zdecydowanie woleliby Bonham Carter.

Kto wystąpi w 25. filmie o Agencie 007?

Jedynym potwierdzonym członkiem obsady jest na razie Daniel Craig, który po raz piąty i ostatni wcieli się w Jamesa Bonda. Zgodnie z doniesieniami w 25. Bondzie powrócą również Ben Whishaw jako Q, Rory Kinnear jako Bill Tenner, Naomi Harris jako Moneypenny, Ralph Fiennes jako M oraz Monica Bellucci jako kobieta Bonda. Żaden z tych powrotów, podobnie jak pojawienie się Bonham Carter, nie został jednak jeszcze potwierdzony.  

Reżyserem filmu, po wielu fałszywych tropach, został ostatecznie Danny Boyle. Filmowiec jeszcze tego lata ma spotkać się z Danielem Craigiem by ustalić szczegóły i terminy produkcji. Zdjęcia do „Bonda 25” mają wystartować z końcem 2018 roku. Premiera filmu planowana jest na listopad 2019.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.