"Bond 25": gwiazda "Kapitan Marvel" będzie agentką 007

15.07.2019 09:35
 Lashana Lynch (Kapitan Marvel)|undefined Fot. kadr z filmu Kapitan Marvel

Według najnowszych doniesień Lashana Lynch, znana z filmu "Kapitan Marvel" wcieli się w agentkę 007 w nadchodzącym filmie o Jamesie Bondzie.

25. część przygód Jamesa Bonda wciąż jest ściśle tajna. Dzięki temu twórcy co jakiś czas mogą zaskakiwać fanów serii. Według najnowszych informacji w filmie zobaczymy zupełnie nową wersję agenta 007. Przydomek Bonda przejmie postać grana przez gwiazdę "Kapitan Marvel" - Lashanę Lynch.

"Bond 25" - Lashana Lynch nową agentką 007

Jak donosi Daily Mail, do obsady najnowszej produkcji o agencie Jej Królewskiej Mości dołączyła Lashana Lynch, która zachwyciła widzów rolą Maria Rambeau w pierwszym solowym filmie o superbohaterce Marvela. Chociaż Lynch wcieli się w agentkę 007, nie oznacza to, że będzie nową wersją Jamesa Bonda. Po prostu przejmie po nim pseudonim. Wszystko dlatego, że protagonista zdecyduje się przejść na emeryturę i osiądzie na Jamajce. Przeszłość da jednak o sobie znać i Bond ponownie wkroczy do akcji. Według źródła "Bond 25" rozpocznie się od sceny, w której M powita bohaterkę Lynch, mianując ją nową agentką 007. Oczywiście Bond będzie próbował poderwać atrakcyjną koleżankę po fachu. Uwodzicielski sztuczki nie zrobią jednak na niej wrażenia. Przynajmniej nie na początku. To samo źródło zapowiada też lekkie zmiany w serii. Od tej pory nie będzie już Dziewczyn Bonda. Bohaterki pojawiające się w filmach od tej pory będą nazywane Kobietami Bonda.

To jednak niejedyna informacja na temat "Bonda 25".  Serwis Variety potwierdził, że w nadchodzącej produkcji zobaczymy Christopha Waltza, który powróci do roli złowieszczego Ernsta Stavro Blofelda, którego widzieliśmy w poprzedniej części pod tytułem "Spectre". Na razie jednak nie wiadomo, jak duży wpływ Blofeld będzie miał na fabułę filmu, bo zapowiedziano, że nowym czarnym charakterem będzie antagonista grany przez Ramiego Maleka.

Przeczytaj także

"Bond 25" - kiedy premiera?

Premiera filmu trochę się opóźniła, ponieważ początkowo reżyserem produkcji był Danny Boyle. Finalnie zastąpił go Cary Joji Fukunaga. Za scenariusz odpowiadają Neal Purvis, Robert Wade, Scott Z. Burns i Phoebe Waller-Bridge. W pozostałych rolach wystąpią  Ralph Fiennes (M), Naomie Harris (Moneypenny), Léa Seydoux (Madeleine), Ben Whishaw (Q), Rory Kinnear (Tanner) oraz Jeffrey Wright (Felix). "Bond 25" trafi do kin 8 kwietnia 2020 roku.

Zobacz też: "Bond 25" - ujawniono opis fabuły i obsadę filmu o agencie 007. Rami Malek wcieli się w głównego złoczyńcę

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.