"Bond 25" - ujawniono opis fabuły i obsadę filmu o agencie 007. Rami Malek wcieli się w głównego złoczyńcę

Sergiusz Kurczuk
26.04.2019 09:50
Spectre, Rami Malek |undefined Fot. kadr z filmu Spectre, Li Ying/Xinhua News/East News

Twórcy nadchodzącego filmu o Jamesie Bondzie w końcu postanowili zdradzić szczegóły dotyczące produkcji. Między innymi potwierdzono, że Rami Malek zagra nowego wroga Agenta 007.

Twórcy 25. filmu o Jamesie Bondzie kazali długo czekać wiernym fanom agenta 007 na jego nowe przygody. Ostatnią częścią serii była produkcja zatytułowana "Spectre" z 2015 roku. Chociaż kontynuacja miała pojawić się pod koniec 2018 roku, komplikacje spowodowały, że produkcja filmu znacznie się opóźniła. Oprócz tego, że w głównej roli powróci po raz ostatni Daniel Craig, na temat "Bonda 25" nie wiedzieliśmy praktycznie nic.

Przeczytaj także

W końcu twórcy postanowili podzielić się szczegółami dotyczącymi fabuły filmu i jego obsady.

"Bond 25" - obsada nowego filmu o agencie 007

Producenci powstającego filmu Michael G. Wilson i Barbara Broccoli podczas konferencji prasowej na Jamajce ogłosili, że 28 kwietnia 2019 roku ruszą zdjęcia do nowych przygód agenta Jej Królewskiej Mości. W związku z tym obsada produkcji nie powinna być już żadną tajemnicą. W filmie oprócz Daniela Craiga ponownie wystąpią Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rory Kinnear, Léa Seydoux, Ben Whishaw i Jeffrey Wright. Dołączą do niej po raz pierwszy: Ana de Armas, Dali Benssalah, David Dencik, Lashana Lynch, Billy Magnussen i nagrodzony niedawno Oscarem za rolę Freddy’ego Mercury’ego Rami Malek, który wystąpi jako czarny charakter.

Bond 25 Fot. foto: Universal / BEEM/Beem/East News

Jak podaje Cinemablend, aktor nie mógł być obecny podczas konferencji. Zostawił jednak dla zgromadzonych specjalne nagranie, w którym opowiedział o swojej nowej roli.

Wcale nie jestem zazdrosny, że wszyscy znajdujecie się w absolutnie niesamowitym otoczeniu ikonicznego domu Iana Flemminga - Goldeneye na Jamajce. W ogóle. Utknąłem tu w Nowym Jorku w produkcji, ale z niecierpliwością czekam na dołączenie do obsady i całej ekipy, co wydarzy się niedługo. Obiecuję wam wszystkim, że pan Bond nie będzie miał ze mną lekko w 25. części. Nie mogę się doczekać, aż was wszystkich zobaczę. Pozdrowienia.

Na razie nie zdradzono, kogo dokładnie zagra Malek. Inne nowe postacie również są okryte tajemnicą.

"Bond 25" - o czym jest film?

To nie koniec nowości związanych nadchodzącą produkcją. Zarysowano również fabułę nowej przygody Jamesa Bonda. Oto co zobaczymy w filmie.

Bond opuścił aktywną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Jego spokój trwa jednak krótko, kiedy stary przyjaciel Felix Leiter z CIA pojawia się z prośbą o pomoc, Misja polega na uratowaniu porwanego naukowca, ale szybko okazuje się o wiele bardziej podstępna, niż się na początku wydawało, wprowadzając Bonda na trop tajemniczego złoczyńcy uzbrojonego po zęby w nową niebezpieczną technologię.

Jak widać, niektóre elementy fabuły zdają się zgadzać z przewidywaniami fanów. Chociaż w końcu wiadomo, jak mniej więcej rysuje się przyszłość Bonda, twórcy uchylili rąbka tajemnicy w niewielkim stopniu.

"Bond 25" - kiedy premiera?

Biorąc pod uwagę, że dopiero zaczyna się praca na planie filmowym nowego "Bonda", widzom przyjdzie jeszcze trochę poczekać na debiut 25. części serii na dużym ekranie. Według najnowszych informacji produkcja ma mieć światową premierę 3 kwietnia 2020 roku. Potyczka agenta 007 z nowym złoczyńcą granym przez Ramiego Maleka pojawi się dopiero za niespełna rok.

>>Zobacz też: Reżyser „Bonda 25” wybrany! Kto stanie za kamerą nowego filmu o Agencie 007?<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.