"Bond 25": znamy oficjalny tytuł nowej części przygód agenta 007

21.08.2019 08:39
kadr z filmu No Time To Die|undefined Fot. kadr z filmu No Time To Die

Twórcy 25. części przygód Jamesa Bonda zaprezentowali zapowiedź produkcji. Wyjawili też, jak będzie brzmiał tytuł nadchodzącego filmu.

Już za kilkanaście miesięcy do kin trafi nowa część przygód Jamesa Bonda. Do tej pory produkcja była trzymana w tajemnicy, chociaż co jakiś czas twórcy zdradzają drobne elementy dotyczące fabuły. Fani nieustraszonego agenta 007 zastanawiali się od dłuższego czasu, jak będzie brzmiał tytuł filmu. W końcu się doczekali.

"Bond 25" - tytuł filmu ujawniony

Na Twitterze 25. części historii o słynnym agencie MI6 zaprezentowano krótki teaser. Trwające 30 sekund wideo zdradza, jak będzie brzmiał tytuł filmu.

W zajawce słyszymy charakterystyczny motyw muzyczny i widzimy wolno kroczącego Daniela Craiga, który ponownie wcieli się w Bonda. Następuje odjazd kamery i oczom widzów ukazuje się napis: "No Time to Die" - czy tytuł nowego filmu, który po polsku można przetłumaczyć jako "Nie ma czasu na śmierć". Teaser zapowiada również nową datę premiery.

Fabuła rozpocznie się na Jamajce, gdzie Bond zamieszkał po przejściu na emeryturę. Błogie chwile w ziemskim raju nie trwają jednak dług, bo o pomoc prosi go dawny przyjaciel z CIA Felix Leiter. Agenci muszą uratować porwanego naukowca. Początkowo prosta akcja nabiera o wiele bardziej złowieszczej natury, kiedy Bond trafia na ślad nowego złoczyńcy uzbrojonego po zęby w nową śmiercionośną broń zagrażającą światu. 

W głównej roli po raz ostatni zobaczymy Craiga. W jego przeciwnika wcieli się Rami Malek. W pozostałych rolach wystąpią Léa Seydoux, Ana De Armas oraz Lashana Lynch. Reżyserem "Bonda 25" został Cary Fukunaga, który dostał angaż po Dannym Boyle'u. Filmowiec zrezygnował z pracy nad "No Time to Die", co spowodowało opóźnienia w produkcji. Początkowo film miał trafić do kin w październiku 2019 roku.

Przeczytaj także

"No Time to Die" - kiedy premiera nowego "Bonda"?

Oprócz zapowiedzi i tytułu filmu zdradzono również nową datę premiery. Do tej pory wiadomo było jedynie, że produkcja trafi do kin w pierwszej połowie 2020 roku. Teraz podano konkrety - "No Time to Die" zobaczymy w kwietniu 2020 roku. W Wielkiej Brytanii premiera odbędzie się 3 kwietnia. W USA film zadebiutuje 5 dni później. Na razie nie wiadomo, kiedy zobaczymy "Bonda 25" w Polsce, ale prawdopodobnie w bardzo podobnym terminie co w wyżej wymienionych krajach.

Zobacz też: Zobacz oficjalne nagranie z planu zdjęciowego "Bonda 25"

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.