Bond 26: Kto powinien zagrać Agenta 007 według czytelników Antyradio.pl [WYNIKI SONDY]

Natalia Hluzow
08.08.2018 16:31
Bond intro|undefined Fot. kadr z wideo

Z końcem lipca 2018 zapytaliśmy, który aktor według Was najlepiej nadawałby się do roli Jamesa Bonda po tym, jak Daniel Craig ustąpi z tego zaszczytnego stanowiska. Kto zwyciężył w głosowaniu?

Kto zagra nowego Bonda? Na to istotne dla popkultury pytanie nie znają odpowiedzi nawet producenci słynnej serii o Agencie 007. Rolę legendarnego szpiega MI6, który zrodził się na kartach książek Iana Fleminga, wciąż pełni jeszcze Daniel Craig. Wszyscy wiedzą jednak, że po „Bondzie 25” ma się to zmienić. Większość jest również przekonana, co do tego, że powinien to być mężczyzna z Wysp Brytyjskich.

Kto zostanie nowym Bondem?

Gdyby decyzja w tej kwestii należała do czytelników Antyradio.pl, rolę Jamesa Bonda w 26. filmie serii (i prawdopodobnie kolejnych też) otrzymałby Tom Hardy, który zdobył 32% głosów. Tego samego zdania jest m.in. Pierce Brosnan, który trzykrotnie wcielał się w Agenta 007 – w filmach „Goldeneye”, „Świat to za mało” i „Śmierć nadejdzie jutro”.

Tom Hardy Fot. foto: Chelsea Lauren/REX/Shutterstock

Na drugim miejscu za Tomem Hardym w naszej sondzie pt. „Kto powinien zagrać nowego Bonda?” uplasował się Tom Hiddleston. Brytyjski aktor filmowy i teatralny znany kinowej publiczności przede wszystkim z roli Lokiego w filmach MCU osiągnął wynik 21%. Niestety, choć sam Hiddleston nigdy nie wykluczył takiej możliwości, istnieją marne szanse, że to właśnie on zostanie nowym Bondem. Producentka filmów o Agencie 007, Barbara Broccoli, wspomniała w jednym z wywiadów, że nie jest wystarczająco twardy do tej roli, a poza tym jest zbyt... zadowolony z siebie (!).

Tom Hiddleston Fot. foto: shutterstock

Podium zamyka mroczny Magneto, asasyn Callum Lynch, porucznik brytyjskiego wywiadu z „Bękartów wojny” i przejmujący Brandon ze „Wstydu”, czyli Michael Fassbender, który otrzymał 12% głosów. Choć fanki aktora rozpływają się nad jego urodą i z radością zobaczyłyby go w tej ikonicznej roli, sam Fassbender uważa, że wygląda do niej za staro i zwyczajnie się nie nadaje.

Michael Fassbender Fot. foto: shutterstock

Kogo jeszcze chcielibyście zobaczyć jako 7. Jamesa Bonda? Na pewno nie Matta Smitha z „The Crown” ani Idrisa Elbę. Obaj aktorzy zdobyli mniej niż 5% głosów i uplasowali się na samym końcu za Cillianem Murphym, Lukiem Evansem czy Emilią Clarke - jedyną żeńską kandydatką do roli Bonda w naszym zestawieniu. Pełną listę wyników możecie zobaczyć poniżej:

Kto zagra Bonda? Fot. foto: screen ze strony antyradio.pl
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.