"Bond: No Time To Die" - zaprezentowano ikoniczny samochód agenta 007

18.09.2019 14:50
Skyfall|undefined Fot. kadr z filmu Skyfall

Na film "Bond: No Time To Die" czekają miliony widzów na całym świecie. Twórcy postanowili zaprezentować jeden z symboli agenta 007 - samochód Aston Martin.

Po ponad pięćdziesięciu latach na ekranach kin James Bond doczekał się całej mitologii, którą nowe filmy postanowiły zrekonstruować. Nie zmienia to jednak faktu, że pewne elementy są niezmienne. Wśród nich znajdują się szpiegowskie gadżety, wyraziste czarne charaktery, atrakcyjne kobiety i szybkie samochody, a szczególnie jeden - Aston Martin. Twórcy filmu "Bond: No Time To Die" postanowili zaprezentować metalowego rumaka agenta 007.

"Bond: No Time To Die" - samochód Jamesa Bonda na zdjęciach z filmu

Daniel Craig od wielu lat wciela się agenta jej królewskiej mości. Dwudziesta piąta część przygód bohatera to pożegnanie z aktorem, który nie będzie już grał Jamesa Bonda. To właśnie za jego kadencji w filmach o Bondzie dokonano najbardziej radykalnych zmian. Nie ruszono jednak samochodu, który od roku 1987 i filmu "W obliczu śmierci" stał się jednym z głównych atrybutów protagonisty.

Zobacz: TOP 10 najlepszych samochodów Jamesa Bonda z filmów o Agencie 007

Na oficjalnym Twitterze Jamesa Bonda zaprezentowano jaką bryką będzie jeździł główny bohater. To Aston Martin DB5.

DB5 jest gotowy na zbliżenie. Trwają zdjęcia do "No Time To Die" we włoskim mieście Matera, gdzie jedną z ról gra ikoniczny Aston Martin.

Ten model sportowego samochodu prezentuje się niesamowicie. Elegancka karoseria, idealnie pasująca do brytyjskiego szpiega, podobnie jak on kryje pod spodem niebezpieczną bestię, która w odpowiednim momencie daje o sobie znać. To właśnie tym wozem jeździł Sean Connery w filmie "Goldfinger" z 1963 roku. Czy cacko Bonda ma wbudowane gadżety godne tajnego agenta? Przekonamy się niebawem.

Przeczytaj także

Wygląda na to,  że DB5 nie jest jedynym modelem Astona Martina jaki zobaczymy w "No Time To Die". Latem 2019 roku zaprezentowano zdjęcia z planu zdjęciowego filmu, na których Criag wysiada z modelu V8.

Zobacz także: Daniel Craig jako James Bond wysiada z Astona Martina na oficjalnym nagraniu z planu "Bonda 25"

"Bond: No Time To Die" - kiedy premiera?

Chociaż Bond okazjonalnie flirtował z samochodami BMW, Aston Martin stał się jego znakiem rozpoznawczym i zapewne odegra w filmie Cary'ego Joji Fukunagi ważną rolę. W filmie wystąpią również Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rory Kinnear, Léa Seydoux, Ben Whishaw, Jeffrey Wright, Ana de Armas, Dali Benssalah, David Dencik, Lashana Lynch i Billy Magnussen. W głównego antagonistę wcieli się Rami Malek. Premiera "Bonda 25" została zaplanowana na 2 kwietnia 2020 roku. Nie wiadomo, kiedy film trafi do polskich kin.

Przeczytaj także

Zobacz też: "Bond 25": gwiazda "Kapitan Marvel" będzie agentką 007

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.