Borys Szyc będzie Jaredem Leto w „Legionie samobójców”

Robert Skowronski
04.07.2016 09:19
|north Fot. Ons.pl / materiały prasowe + Dzik Pejnta

Był już m.in. Gollumem w filmie „Hobbit: Niezwykła podróż” czy Jeżem Jerzym. Nowym dubbingowym wyzwaniem dla Borysa Szyca stało się podłożenie głosu pod Jokera granego przez Jareda Leto.

„Legion samobójców” w reżyserii Davida Ayera trafi do naszych kin 5 sierpnia 2016 roku w dwóch wersjach - tej z oryginalną ścieżką i tą w języku polskim.

Nagrania dokonywane były w warszawskim studiu Sonica. A cały proces rozpoczął się 26 czerwca 2016 roku, o czym poinformowano na należącym do wspomnianego studia profilu na Facebooku:

Przez kolejne dni publikowane były kolejne zdjęcia postaci z filmu obwieszczające czyje dialogi są nagrywane danego dnia. Wszystko zakończono 2 lipca 2016 roku. Kto jednak użyczył swojego głosu Deadshotowi, Rickowi Flagowi czy Harley Quinn? Informacja o tym ma zostać ujawniona w najbliższych dniach. Wiemy jednak czyimi strunami głosowymi przemówi Joker w interpretacji Jareda Leto:

Borys Szyc ma na koncie 26 tytułów ze świata kina, telewizji i elektronicznej rozrywki, przy których pracował w procesie dubbingowania. Liczymy, że poradzi sobie z „Legionem samobójców”, ale efekt pracy aktora zależy też od Leszka Zdunia, który jest reżyserem polskiej wersji językowej. On też pracował przy „Batman v Superman”. Z innych ról potwierdzony został jeszcze Jacek Rozenek jako Batman.

Wcześniej w sieci zadebiutował zwiastun „Legionu samobójców” w polskiej wersji językowej. Wówczas usłyszeć mogliśmy Janusza Witucha (Joker), Martę Dobecką (Harley Quinn), Mirosława Zbrojewicza (Kapitan Boomerang), Jakuba Wieczorka (Rick Flag) i Krzysztofa Banaszyka (Deadshot):

Niedawno ujawniono, że obraz Davida Ayera będzie trwał 2 godziny i 10 minut, zdradzono także, że został oznaczony kategorią wiekową PG-13. Oryginalnej ścieżki z głosami aktorów możemy uświadczyć w zwiastunie filmu, a także w tym z utworem „Bohemian Rhapsody” z repertuaru Queen oraz w humorystycznych spotach telewizyjnych.

Myślicie, że Borys Szyc poradzi sobie z polskim dubbingiem „Legionu samobójców”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.