Brad Pitt i Emma Stone wystąpią w nowym filmie twórcy "La La Land"?

16.07.2019 13:16
Foto: Collection Christophel/EAST NEWS|undefined Fot. Collection Christophel/EAST NEWS

Znamy pierwsze szczegóły, związane z najnowszym dziełem Damiena Chazelle'a. Istnieje szansa, że w rolach głównych pojawią się Brad Pitt i Emma Stone.

Damien Chazelle, twórca słynnego "La La Land", pracuje nad kolejnym dziełem. Poznaliśmy tytuł, zarys fabuły oraz plany castingowe. Okazuje się, że pretendentami do głównych ról są Brad Pitt i Emma Stone.

Brad Pitt i Emma Stone w nowym filmie twórcy "La La Land"?

Najnowszy film Damiena Chazelle'a nosić będzie tytuł "Babylon". Akcję umiejscowiono w Hollywood lat 20. XX wieku. Był to niezwykle ważny okres dla branży filmowej. Wtedy właśnie filmy dźwiękowe zaczęły powoli wypierać kino nieme. W produkcji mają znaleźć się zarówno historyczne postacie, jak i fikcyjni bohaterowie, wykreowani w głowie reżysera. Chazelle chce, by "Babylon" był największym z jego dotychczasowych osiągnięć. W związku z tym, wśród obsady znaleźć ma się prawdziwa plejada gwiazd. W trakcie negocjacji do głównej roli kobiecej jest Emma Stone, która za występ w "La La Land" Chazelle'a zdobyła Oscara. Z kolei pretendentem do głównej roli męskiej jest Brad Pitt.

Przeczytaj także

Nowy film Damiena Chazelle'a - kiedy premiera?

Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy ukaże się film. Damien Chazelle pracuje aktualnie nad serialem "The Eddy", w którym zobaczymy Joannę Kulig. Ostatnią z dotychczasowym ról Emmy Stone jest występ w sequelu "Zombieland", który wejdzie na ekrany kin 10 października 2019 roku. Brad Pitt zajmuje się z kolei promocją "Pewnego razu... w Hollywood", który zobaczymy już 16 sierpnia.

Zobacz też: Gwiazda "Kapitan Marvel" będzie agentką 007

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.