Brat Paula Walkera podziękował gwiazdom "Szybkich i wściekłych" za oddawanie hołdu zmarłemu aktorowi

08.06.2021 14:16
Brat Paula Walkera podziękował gwiazdom "Szybkich i wściekłych" za oddawanie hołdu zmarłemu aktorowi Fot. DIGITAL/EROTEME.CO.UK/East News

Nadchodzący film "Szybcy i wściekli 9" zaprowadzi serię na nowe terytoria (i to dosłownie - mowa o kosmosie), a przy okazji będzie celebracją 20. urodzin oryginalnej produkcji z Vinem Dieslem i Paulem Walkerem w rolach głównych.

Szybcy i wściekli 9 - brat Paula Walkera dziękuje gwiazdom filmu

Z tej okazji TMZ przeprowadziło rozmowę z bratem Paula Walkera, Codym. Mężczyzna wyjaśnił, że po premierze pierwszego filmu kompletnie nie spodziewał się sukcesu, który osiągną kolejne odsłony serii, a także podziękował Vinowi Dieslowi i spółce za to, jak dobrze wspominają Paula i zajmują się jego spuścizną.

Polecamy

Wyjaśnił, że to bardzo miłe, ale nie chciał spekulować, co mógłby powiedzieć jego brat:

Moim zdaniem Vin i cała rodzina wykonali kawał porządnej roboty, pozwalając postaci odjechać w siną dal. Moim zdaniem Paul bardzo by się cieszył z tego, jak wszystko się potoczyło. To naprawdę, naprawdę szalona jazda. Nie mogę spekulować na temat tego, co by myślał, ale wiem, że Vin zawsze bierze pod uwagę to, jak seria wpłynie na spuściznę Paula. Moim zdaniem zrobił kawał dobrej pracy, oddając hołd postaci i samemu Paulowi. Pracowali i byli braćmi przez tyle lat.

Polecamy

Niedługo potem dodał również, że jego brat nadal jest inspiracją dla wielu osób:

Poznaje mnóstwo osób, które mówią mi, że "twój brat sprawił, że teraz kocham samochody", na co mogę tylko odpowiedzieć: "U mnie jest tak samo".

Paul Walker zmarł w 2013 roku w trakcie produkcji filmu "Szybcy i wściekli 7". Twórcy poprosili wówczas o pomoc Caleba i Cody'ego Walkerów - bracia pojawili się na planie, a ich twarze potem zostały przerobione przez artystów z WETA Digitial tak, by jak najbardziej przypominały wizerunek Paula Walkera. Od tamtego czasu do postaci jedynie nawiązano w 8. odsłonie serii.

Co ciekawe, Jordana Brewster (żona Briana O'Connera, Mia Toretto) pojawi się w 9. odsłonie "Szybkich i wściekłych", jednak trudno stwierdzić, jak dużo jej będzie w filmie.

W filmie "Szybcy i wściekli 9" pojawią się: Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, John Cena, Nathalie Emmanuel, Sung Kang, Helen Mirren oraz Charlize Theron. Produkcja ma zadebiutować w kinach już 25 czerwca 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.