Brian May o filmie „Bohemian Rhapsody”: „Freddie byłby dumny”

Natalia Hluzow
27.04.2018 13:04
Brian May|undefined Fot. Piero Oliosi/Polaris/East News

Gitarzysta grupy Queen miał już okazję zobaczyć film biograficzny o Freddiem Mercurym. Jak wynika z jego wypowiedzi, fanów artysty czeka bardzo wzruszający seans.

Premiera wyczekiwanego filmu „Bohemian Rhapsody” o Freddiem Mercurym i grupie Queen zbliża się wielkimi krokami. Podczas CinemaConu w Las Vegas zaprezentowano nowe fotosy i teaser filmu. O swoich wrażeniach po zmierzeniu się z rolą legendy rocka opowiedział też Rami Malek.

Choć projekt miał pewne problemy produkcyjne, a premiery spodziewamy się dopiero w listopadzie 2018, co najmniej pierwsza układka na pewno jest już gotowa. Rami Malek podczas CinemaConu zdradził bowiem, że film widział już Brian May i że podzielił się z aktorem swoimi przemyśleniami.

Brian May o „Bohemian Rhapsody”

Muzyk w wielu wywiadach wspominał, że jest bardzo ciekawy efektu końcowego i jednocześnie przyznawał, że trochę niepokoi się o to, jak zespół Queen i jego lider zostaną przedstawieni. Jego opinia po seansie wskazuje, że były to obawy bezpodstawne.

Jak twierdzi Rami Malek, Brian May po obejrzeniu filmu wysłał mu wiadomość e-mail, w której napisał:

[Bohemian Rhapsody] doprowadził mnie do łez. Gdyby Freddie był nadal z nami, nie mógłby być bardziej dumny.

„Bohemian Rhapsody” – kiedy premiera?

Poza Ramim Malekiem w roli Freddiego Mercury’ego w filmie wystapią: Ben Hardy jako Roger Taylor i Joe Mazzello jako John Deacon. W Briana Maya wcieli się natomiast Gwylim Lee. Reżyserią po odejściu Briana Singera zajął się Dexter Fletcher. Premiera „Bohemian Rhapsody” została zapowiedziana na 2 listopada 2018 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.