Brie Larson jako Kapitan Marvel sprzedawała popcorn w kinie

Sergiusz Kurczuk
11.03.2019 12:42
Brie Larson|undefined Fot. Captain Marvel/Twitter

W drugim tygodniu marca 2019 roku do kin wszedł film "Kapitan Marvel". Brie Larson, która zagrała bohaterkę, wzięła udział w nietypowej promocji produkcji Marvela.

8 marca 2019 roku odbyła się premiera filmu "Kapitan Marvel". Najnowsza produkcja jest pierwszym tytułem ze stajni Marvel Studios opowiadającym o superbohaterce. Film szybko zdobywa ogromną popularność. "Kapitan Marvel" w weekend otwarcia zyskała miano 2. najchętniej oglądanego filmu Marvela w historii. Na ten stan rzeczy ma wpływ nie tylko wysoka jakość nowej produkcji, ale również niebanalna promocja. Przejawem dobrego marketingu Marvel Studios jest jedna z akcji, w której udział wzięła odtwórczyni głównej roli - Brie Larson.

"Kapitan Marvel" - Brie Larson w stroju bohaterki jako pracowniczka kina

W jednym z amerykańskich kin widzowie "Kapitan Marvel" przeżyli prawdziwą niespodziankę, kiedy zobaczyli za ladą baru Brie Larson. Aktorka ubrana w uniform inspirowany strojem Kapitan Marvel postanowiła obsłużyć klientów, którzy wybrali się na najnowszy film Marvel Studios.

Przeczytaj także

Larson udowodniła nie tylko, że jest kobietą pracującą i żadnej pracy się nie boi, ale też pokazała swój dystans do samej siebie oraz ogromne poczucie humoru.

Do akcji doszło w jednym z kin w New Jersey. Larson zażartowała, że zgodziła się wziąć udział w promocji, ponieważ usłyszała, że na kubkach do napojów o pojemnikach na popcorn widnieje jej podobizna.

"Avengers: Edngame" - kiedy premiera?

Fani, którzy mieli możliwość spotkania z Brie Larson i kupienia u niej popcornu i napoju na seans "Kapitan Marvel" byli wniebowzięci. Superbohaterka Marvela powróci na duży ekran już niedługo. 25 kwietnia 2019 roku na ekranach polskich kin zadebiutuje film "Avengers: Endgame", w którym Carol Danvers będzie odgrywała dużą rolę.

>>Zobacz też: Czy Kapitan Marvel rzeczywiście jest najpotężniejszą bohaterką Marvela?<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.