Bruce Willis postanowił przejść na aktorską emeryturę. Powodem jest ciężka choroba

31.03.2022 10:28
Bruce Willis postanowił przejść na aktorską emeryturę. Powodem jest ciężka choroba Fot. Gordon Company / Silver Pictures/Collection Christophel/East News

Smutna wiadomość dla fanów kina. Gwiazdor "Pulp Fiction", "Armageddonu", czy "Szklanej Pułapki", Bruce Willis postanowił przejść na emeryturę z powodów zdrowotnych - aktor cierpi na afazję.

Bruce Willis postanowił przejść na emeryturę 

Legendarny aktor w wieku 67 lat postanowił powiedzieć sobie "dość". Jak podaje Deadline, rodzina Willisa poinformowała media, że gwiazdor "Pulp Fiction" przechodzi na emeryturę z powodu rozwijającej się u niego afazji, która atakuje ośrodek mózgu odpowiedzialny za funkcje językowe. Krótko mówiąc, aktor niedługo będzie miał ogromne problemy z komunikacją. 

Polecamy

Bruce Willis nadal ma na koncie kilka filmów, które czekają jeszcze na premierę - wśród nich jest m.in. "Paradise City", w którym gwiazdor pojawi się ze swoim kumplem z planu "Pulp Fiction", Johnem Travoltą.

Tak jak wspomnieliśmy, rodzina Willisa podzieliła się informacją na temat jego emerytury - oświadczenie na swoich Instagramach udostępniły: jego żona Emma Heming, jego była żona Demi Moore, a także jego córka, Rumer, które poinformowały o rozwijającej się u aktora afazji:

Polecamy

Jak czytamy w oświadczeniu:

Do wszystkich fanów Bruce'a - chcieliśmy jako rodzina podzielić się wieścią o tym, że Bruce ma ostatnio problemy zdrowotne i niedawno zdiagnozowano u niego afazję, która ma wpływ na jego zdolności poznawcze. Z tego powodu, po długich dyskusjach, Bruce postanowił przejść na aktorską emeryturę i zrezygnować z tego, co było dla niego tak ważne przez tyle dekad.

Willis zagrał w niezliczonej ilości filmów na przestrzeni swojej długoletniej kariery. Jest dwukrotnym laureatem Złotego Globu i nagrody Emmy, a także dwóch Złotych Malin (które zresztą w 2022 roku przygotowały specjalną kategorię z "najgorszymi filmami Bruce'a Willisa w tym roku"). 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.