Bryan Cranston odtworzył kultową scenę ze "Lśnienia". Jak prezentuje się w roli Jacka Torrance'a?

29.01.2020 14:45
Mountain Dew|undefined Fot. Mountain Dew/YouTube

Do sieci trafiła najnowsza reklama napoju Mountain Dew utrzymana w konwencji "Lśnienia" Stanleya Kubricka. W roli głównej wystąpił Bryan Cranston z "Breaking Bad".

Już za kilka dni odbędzie się Super Bowl finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim zawodowej ligi National Football League. To nie tylko święto fanów sportu, ale również miłośników reklam i amatorów kina. Podczas przerw w rozgrywce największe marki świata pokazują unikatowe spoty marketingowe i zwiastuny nadchodzących produkcji. Jedną z firm reklamujących się na Super Bowl 2020 jest Mountain Dew, która przygotowała ciekawe odtworzenie jednej ze słynnych scen "Lśnienia".

Super Bowl 2020 - Bryan Cranston jako Jack Torrance w "Lśnieniu"

Pomysłodawcy spotu postanowili wziąć na warsztat kultowy fragment "Lśnienia" w reżyserii Stanelya Kubricka. Chodzi o moment, w którym Jack Torrance popadł w obłęd i zaczął ścigać swoją przerażoną żonę. W oryginale w scenie wystąpili Jack Nicholson i Shelley Duvall. W reklamie Mountain Dew Zero w szalonego pisarza wcielił się znany z serialu "Breaking Bad" Bryan Cranston. Jak mu poszło?

Jak widać, w spocie pojawia się fragment, w którym Jack rozbija drzwi do jednego z pokojów hotelu Panorama, ale całość kończy się zupełnie inaczej. Przerażona kobieta zauważa, że jej mąż chce jej tylko dać butelkę napoju i postanawia skorzystać z propozycji. Na końcu pojawiają się jeszcze dwa nawiązania do "Lśnienia" Kubricka - hol hotelu zalewa fala zielonego napoju, widzimy również słynne bliźniaczki, które też zagrał Cranston.

Przeczytaj także

Super Bowl 2020 - kiedy odbędzie się finał NFL?

Klip trafił na oficjalny kanał YouTube Mountain Dew, ale będzie wyświetlany również podczas Super Bowl 2020. Jakie jeszcze pomysłowe reklamy nawiązujące do kinematografii pojawią się podczas finału? Dowiemy się już niedługo. Mecz pomiędzy Kansas City Chiefs a San Francisco 49ers odbędzie się już 2 lutego 2020 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: Rick i Morty powracają - tym razem chcą sprzedać nam chipsy [WIDEO]

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.