Jak wygląda metamorfoza Bryana Cranstona w Waltera White'a? [WIDEO]

22.10.2019 12:26
Bryan Cranston staje się Walterem Whitem|undefined Fot. . Simon Becker / Le Pictorium/East News

Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądają przemiany aktorów w postacie, które grają w filmach czy serialach? 

Do sieci trafia coraz więcej nagrań z metamorfoz gwiazd. Jakiś czas temu pisaliśmy o przemianie Angeliny Jolie w Czarownicę. Nagraniu towarzyszą dźwięki AC/DC "Back In Black". Później w sieci zaczęło pojawiać się więcej podobnych filmików. Okazuje się, że aktorzy chętnie rejestrują swoje przemiany. 21 października 2019 roku Bryan Cranston udostępnił takowe nagranie na swoim koncie na Twitterze. 

Jak wygląda metamorfoza Bryana Cranstona w Waltera White'a? [WIDEO]

"El Camino: Film Breaking Bad" zadebiutował na Netfliksie 11 października 2019 roku. Produkcja przedstawia losy Jessego Pinkmana tuż po tym, jak Walter White uratował go z rąk ludzi, którzy go więzili i zmuszali do produkcji metamfetaminy. Z tej okazji w najnowszym obrazie Vince'a Gilligana na ekrany powrócił Walter White. Bryan Cranston wykorzystał moment i postanowił zarejestrować swoją metamorfozę w jednego z bohaterów "El Camino". 

Przeczytaj także

Aktor opatrzył nagranie opisem: "Nie wiem, dlaczego filmowanie tak długo trwa. Staję się Walterem Whitem w mniej niż minutę". Dalej Bryan wymienia osoby, które były zaangażowane w jego przemianę. Cranston był przygotowywany do nagrywania sceny z Aaronem Paulem, w której dwaj główni bohaterowie udają się do restauracji pod koniec ostatniego odcinka 2. sezonu "Four Days Out". Kontynuacja "Breaking Bad" została bardzo pozytywnie odebrana przez krytyków i fanów. Film jest dostępny na platformie Netflix. 

Zobacz także: "Breaking Bad" - Bryan Cranston trollował Aarona Paula: "Mówił mi, że Jesse umrze!" 

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.