„Bumblebee” - ruszają zdjęcia do spin-offa „Transformers”. Kiedy premiera?

Sergiusz Kurczuk
01.08.2017 11:38
„Bumblebee” - ruszają zdjęcia do spin-offa „Transformers”. Kiedy premiera?

Seria „Transformers” doczeka się pierwszego spin-offa. Film skupi się na historii Bumblebee. Właśnie ruszyły zdjęcia do najnowszej produkcji Paramount Pictures. Podano też nową datę premiery. 

Wspaniała wieść dla wszystkich fanów filmowych Transformers, jeśli po premierze filmu „Transformers: Ostatni rycerz” jeszcze jakiś został. Machina produkcyjna pierwszego spin-offa serii właśnie oficjalnie ruszyła. Mowa o wspominanym już przez nas filmie o solowych przygodach Bumblebee. Studio Paramount Pictures oficjalnie ogłosiło, że zdjęcia do najnowszej produkcji ruszają pełną parą, obsadę oraz datę premiery nowego filmu. Niebawem znowu zobaczymy wielkie mechy walczące na ekranie. Tym razem główną rolę zagra najpopularniejszy z Autobotów. 

Prace nad filmem podobno trwały już od kilku lat. Teraz twórcy filmowych Transformersów będą mieli okazje udowodnić, że marka ma szansę się obronić. Po 5. częściach zaproponowanych przez Michaela Baya może być trudno zagonić do kina widzów, którzy wymiękli na projekcjach poprzednich części. Jednak tym razem za kamerą stanie Travis Knigh znany z animacji „Kubo i dwie struny”. Główną rolę ludzką zagra młoda aktorka Hailee Steinfeld. Oprócz niej pojawią się również Jason Drucker, Abby Quinn, Rachel Crow, Ricardo Hoyos i Gracie Dzienny.

Studio zamieściło oficjalny opis fabuły, z którego wynika, że film o Bumblebee będzie odskocznią od widowiskowych, ale efekciarskich rozwiązań Michaela Baya i pójdzie raczej w kierunku klasycznego filmu animowanego o przyjaźni nastolatka z robotem „Stalowy gigant”

W roku 1987 Bumblebee znajduje schronienie na wysypisku śmieci w małym nadmorskim kalifornijskim miasteczku. Charlie (Hailee Steinfeld), która kończy właśnie 18 lat i stara się znaleźć swoje miejsce na ziemi, odkrywa pokiereszowanego i zniszczonego Bumblebee. Kiedy dziewczyna przywraca go do życia, szybko okazuje się, że nie jest to zwykły Volkswagen Garbus.

Premierę filmu zaplanowano na 21 grudnia 2018 roku. Nawet jeśli film o Bumblebee zmieni trochę wizerunek Transformers, to raczej nie będzie to trwało długo. W planach są już kolejne części sagi walk Autobotów z Decipticonami, w tym 6. sequel serii. Prawdopodobnie studio powróci w nich do poziomu prezentowanego w poprzednich produkcjach. Miejmy nadzieję, że się mylimy. Oczekiwanie na film o Bumblebee może umilić Wam nasz quiz przygotowany dla naprawdę hardcorowych fanów marki: QUIZ: Rozpoznaj Transformera po zdjęciu.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.