„Bumblebee” to nie jest „zwykły, żółty garbus”. Nowy zwiastun filmu o Transformerze

Kamil Kacperski
25.09.2018 10:14
Transformers|undefined Fot. kadr z wideo

Rok 1987. Na jednej z kalifornijskich plaż Bumblebee znajduje azyl na złomowisku. Reżyserią zajął się Travis Knight, produkcją natomiast Michael Bay.

Zwiastun „Bumblebee” pokazał nam pierwszy rzut oka na głównego przeciwnika tytułowego Transformera, którym będzie Starscream, czyli prawa ręka Megatrona. Decepticon był potraktowany nieco po macoszemu w poprzednich filmach z serii, więc wielu fanów bardzo cieszy się z takiego obrotu wydarzeń. Potem okazało się jednak jednak, że zamieniający się w myśliwca robot nie będzie jedynym wrogiem 'Bee - w filmie pojawią się również Shatter, Dropkick, a także Shockwave.

Bumblebee nie będzie jednak do końca osamotniony w swojej walce - nowy zwiastun udostępniony przez dystrybutora pokazuje nam Optimusa Prime'a, czyli lidera Autobotów. Wydaje się jednak, że jego rola będzie ograniczona do występu gościnnego, bo głównym bohaterem ma być w końcu Bee. Trzeba zaznaczyć, że „Bumblebee” wygląda lepiej, niż poprzednie filmy z serii „Transformers”, więc kto wie, może nareszcie otrzymamy dobrą produkcję o gigantycznych robotach? Zobaczcie nowy zwiastun:

Bumblebee - o czym będzie film?

Twórcy udostępnili również oficjalny opis fabuły filmu, z którego dowiadujemy się, że akcja produkcji będzie osadzona w 1987 roku:

Rok 1987. Na jednej z kalifornijskich plaż Bumblebee znajduje azyl na złomowisku. Tymczasem Charlie (Hailee Steinfeld), dziewczyna u progu dorosłości, próbuje zrozumieć świat, wciąż szukając w nim dla siebie miejsca i roli. Na wspomnianym złomowisku znajduje zdezelowanego, rdzewiejącego Bumblebee. Kiedy udaje jej się go odrestaurować, szybko orientuje się, że Bumblebee nie jest zwykłym żółtym „garbusem”.

Bumblebee - kiedy premiera?

Reżyserem filmu jest Travis Knight, natomiast producentami są Michael Bay, Lorenzo di Bonaventura, a także Steven Spielberg. Premiera „Bumblebee” odbędzie się 4 stycznia 2019 roku. Wybierzecie się do kina?

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.